Домашній арешт, але лише в нічний час

Сьогодні Октябрський районний суд Полтави пом'якшив міру запобіжного заходу Наталії Саєнко. Суд лише частково задовільнив звернення слідчого та прокурора щодо продовження запобіжного заходу Наталії Саєнко у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб. 

Термін продовжили до 9 травня цього року. Підозрюваній заборонили 60 діб залишати місце проживання з 22 - ї години до шостої ранку.

Марина Материнко, суддя Октябрського районного суду Полтави

- Покласти на підозрювану Наталію Саєнко наступні обов'язки: не залишати місце свого проживання під домашнім арештом у Полтавській області м. Полтава, вул. Чапаєва 29 у період часу з 22 години 00 хвилин по 6 годину 00 хвилин наступного дня без доволу слідчого, прокурора або суду. Повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну місця свого проживання, що обгрунтовано необхідністю полегшення для органів Національної поліції можливості викликати підозрювану для проведення слідчих та інших процесуальних дій. Утриматися від спілкування зі свідками по провадженню для запобігання спроб незаконно впливати на визначених осіб, не виїжджати за межі області без дозволу слідчого, прокурора чи суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію