Нові знайомства, досвід і враження

Троє полтавських студентів відвідали масштабну міжнародну сільськогосподарську виставку «Сіма 2019», яка проходить в Парижі. Це стало можливим після перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Агро 2019», який організовує благодійний фонд Бориса Колеснікова.

30 кращих студентів з 18 аграрних вишів України приїхали до Парижу на масштабну міжнародну сільськогосподарську виставку «Сіма 2019». Вони стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Агро 2019», який організовує благодійний Фонд Бориса Колеснікова.

Єгор Нікіфоров, студент Харківського національного аграрного університету

- Це дуже гарний старт для нас, молодих людей. Адже ми опиняємось в новому середовищі, ми бачимо тенденції, які зараз на світовому ринку. Ці тенденції, які є тут зараз, будуть у нас завтра. І ми повинні бути до цього готові. І завдяки Фонду ми можемо це передбачити і бути готовими до цього.

Цьогоріч на виставці сільськогосподарського машинобудування і тваринництва свої експонати представили 1800 компаній з 42 країн. Тому студенти могли ознайомитись з найсучаснішою спецтехнікою, різним обладнанням, оснащенням для вирощування, збору і переробки врожаю та іншими передовими технологіями аграрної сфери. Побували й на виставці великої рогатої худоби.

Серед юних аграріїв – і троє студентів з полтавського вишу.

Вероніка Куркіна, студентка Полтавської державної аграрної академії

- Безліч всього цікавого і з точки зору техніки, і з точки зору рослинництва. Тобто, це є дійсно такою платформою для розвитку студентів і майбутніх аграріїв.

До юних аграріїв на виставці приєднався й Президент благодійного Фонду Борис Колесніков. Під час спілкування він зазначив: цьогорічний конкурс вразив високою підготовкою та цікавими проектами.

Борис Колесніков, Президент благодійного Фонду

- Вони виграли національний конкурс. Тобто, вони кращі із кращих аграріїв, які завтра прийдуть на зміну українським спеціалістам. Вони дуже задоволені, їм сподобалось тваринництво, техніка. Проте, я Вам скажу, в їхніх роботах заложено досить багато цікавих речей, і та ж сама плазма крові для тварин, і моментальний аналіз... Тобто, роботи в цьому році були дуже сильні. Вони вразили, і нам сміливо можна братися до видачі грантів для першого старту для їхнього бізнесу.

За «круглим столом» Президент фонду разом з молоддю обговорили розвиток аграрного комплексу, після чого студенти поділились своїми враженнями від побаченого. Зокрема, Юлію Васильєву з Полтавського вишу найбільше вразив масштаб виставки.

Юлія Васильєва, студентка Полтавської державної аграрної академії

- Там було представлена 6 павільйонів, і за один день обійти все дуже складно. І тому ми 2 дні ходили там, і кожного дня дізнавались щось нове, і це було дуже цікаво.

Більшість студентів вперше побували в Парижі. Тому, окрім виставки, Фонд Бориса Колеснікова організував для групи прогулянку столицею Франції та пізнавальну екскурсію. Вони побачили Лувр, Ейфелеву вежу, Собор Паризької Богоматері та інші визначні пам’ятки міста.

Отриманий за кордоном досвід юні аграрії втілять в Україні

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію