«Шлях до добра завжди тяжкий»

У Міському будинку культури в Полтаві відбувся одинадцятий, ювілейний концерт заслуженої артистки України Олени Білоконь. Співачка виступила у супроводі шоу-балету «Flash» та гурту «London Hill». Інформаційним партнером заходу став телеканал «Центральний».

Десять років, як вона отримала звання «заслуженої артистки». Чотири альбоми, понад сто авторських та адаптованих народних композицій, виступи – лише вживу. Солістка Національного президентського оркестру та обласної Полтавської філармонії, керівниця і викладачка вокальної студії «Театр народної пісні», сьогодні співачка підбиває підсумки важливих етапів творчого життя. 

Олена Білоконь, заслужена артистка України

- Кожна пісня має свою історію, своє життя, або це тематична пісня, або це пісня про кохання. Я б не виконувала пісень, які не мають смислу змістовного, тобто, «ні про що» не співала б. Я вдячна Богу, який дає сили, наснаги, енергії для того, щоб йти, показувати, пропагувати українське духовне мистецтво до людей.

Олена родом із Черкащини. Із вдячністю згадує й своїх батьків та дитинство в селі. Тато – тракторист, мати – доярка. Рідні, каже, ніколи не сумнівались в успішній вокальній кар’єрі доньки. Нині з Оленою співає й її донька Олеся. А особливою віддушиною для співачки є викладацтво у власній вокальній студії.

Олена Білоконь, заслужена артистка України

- Вокальна студія – це уособлення мого таланту в дітях. І я вдячна Всевишньому, що маю такий талант не лише створювати і приносити в суспільство музичне нове обличчя своє, а й дарувати його, наділяти досвідом вокальним дітей. 

Артистка співпрацює з  полтавськими й столичними авторами та композиторами. Серед них – Марія Бойко, Зоя Журавка, Вадим Крищенко,  Олександр Печора. Останній, лубенський гуморист, пісняр й журналіст розповідає: створює пісні спеціально для співачки.

Олександр Печора, поет, пісняр

- Вирізняє її якась така своєрідна  манера, почерк, скромність. Вона мені як донька.

Авторка пісень Валентина Шевченко згадує: з Оленою виступали у зоні АТО. Було не страшно, бо українські бійці забезпечили артистам повну безпеку.

Валентина Шевченко, заслужена діячка культури України

- Ми відчували себе потрібними, тому що навіть один хлопчик взяв мене за руку і сказав: «Ви так схожі на мою маму». І в мене сльози навернулись на очах. А взагалі Олену дуже люблять там, на Сході. Її постійно запрошують.

Також Олена Білоконь поділилась: обожнює створювати й записувати нові пісні, адже це – заради майбутнього не одного покоління.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію