Свято весни для дітей

Такий захід влаштували у Подільській районній раді. Запросили дітей з малозабезпечених родин, позбавлених батьківської опіки та дітей з інвалідністю. Для малечі провели концерт, дарували одяг, взуття, солодощі та фрукти. 

Так починається свято для малечі Подільського району міста. Лариса Лисак на кожне свято приводить своїх дітей. Сьогоднішє – не виняток. Жінка – опікун хлопчика та дівчинки. Говорить: крім гарного настрою, діти кожного разу отримують одяг та солодощі. 

Лариса Лисак, полтавка

- І багато раз на рік, де, які свята: і Новий рік, і Миколая, і Пасха, День дітей, 8 Березня приходимо сюди. Ну менша дитинка у мене, може, і не зовсім розуміє, але все одно прибігає, вона знає, що тут буде якась іграшка. Вона біжить і обирає.

На свято прийшли близько 70 дітей. Для них працівники Подільської районної у м.Полтаві ради зібрали одяг. Його розклали на столах, а малеча обирала необхідне собі самостійно. Доки на сцені співали артисти Творчого центру Наталії Май, дорослі розподілили цукерки, випічку та фрукти в окремі пакетики за кількістю маленьких гостей. 

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільської районної у м.Полтаві ради

- Сьогодні як ніколи скільки діток прийшло. І дітки ці йдуть з радістю, тому що вони знають, що свято буде і з піснями, і з виступами, і свято буде обов'язково, як діти дуже люблять – це смаколики, щось добреньке, солоденьке. І доброю традицією є тепер у нас «Кожній дитині – по одежині». 

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради

- Побажати їм здоров'я, їхнім батькам, роздати їм солодощі, ті, які зібрали небайдужі люди. Хотів би подякувати виконавчому комітету Подільської районної ради за надану можливість, хотів би подякувати депутатам небайдужим і не тільки депутатам, що долучилися і допомогли придбати ці смаколики для дітей.

Наступні приємності для дітей пільгових категорій відбудуться вже наступного місяця, напередодні Великодня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію