«Літо на Полтавщині»

У міському Будинку культури провели конференцію, присвячену літній оздоровчій кампанії - 2019. Представники дитячих таборів презентували свої заклади. На захід прийшли представники влади, адміністрації загальноосвітніх шкіл та співробітники туристичних агенцій області.

У форматі конференції захід проводять вперше. Кажуть: заради відкритого діалогу. Організатори – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, комунальна установа «Обласний молодіжний центр», громадські організації «Унікальні люди» та «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів».

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Тут представлені 27 керівників 27-ми оздоровчих закладів Полтавщини, оскільки це для нас саме головне, а також представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, а також представники бізнесу, які мають відношення до оздоровчої кампанії. Це страхові компанії, туристичні компанії.

На конференції згадали: у минулому році в оздоровчих таборах відпочило 77 тисяч дітей. Тобто, 55 відсотків дітей області віком від семи до сімнадцяти років. Це на дві тисячі школярів більше, ніж у 2017-му. Цьогоріч планують оздоровити стільки ж.

Методист Надія Мішеніна розповідає: для дитини головне – не лише відпочити фізично, а й навчитись новому під час відпочинку.

Надія Мішеніна, методист оздоровчого табору «Сонячний»

- Ми плануємо саме в цьому році запустити тритижневий курс з різних мов, будемо вивчати іноземну мову. Для активістів у нас будуть кінні прогулянки, спортивна стрільба з луку, багато різних видів гурткової роботи. 

Організатори нагадали: три роки в області працює програма часткового відшкодування вартості путівки. Суть – держава оплачує 70 відсотків вартості путівки. У 2019-му на програму виділять 16 мільйонів гривень. Аби стати учасником останньої, батькам треба звернутись до дитячого табору, а потім – до районної державної адміністрації із відповідним пакетом документів. Двадцять шість з двадцяти семи діючих закладів оздоровлення на Полтавщині працюють за цією програмою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію