Квіти з паперу на картинах та вишиті на полотні

На «Полтаватеплоенерго» відкрили традиційну весняну виставку «Світ твоїх захоплень». Працівники підприємства напередодні жіночого свята продемонстрували свої вміння, захоплення та таланти. З майстринями поспілкувалися і наші журналісти.

Столи та стільці заставлені виробами працівників «Полтаватеплоенерго». Тут можна побачити все: вишивку, живопис, в'язання гачком та спицями, декупаж та вироби з дерева.

Після трудового дня на котельнях в абонентській службі та в інших структурних підрозділах підприємства його працівники вдома відпочивають за улюбленою справою: вишивають, в'яжуть, малюють. Результати цієї творчої роботи традиційно стають частиною щорічної колективної виставки напередодні першого з весняних свят - 8 Березня.

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- В цьому конкурсі приймають участь як чоловіки, так і жінки, співробітники нашого підприємства. В цьому році – 89 учасників, з них – 3 чоловіки і 86 жінок. 

На думку теплоенергетиків, такі виставки сприяють згуртованості колективу та дають змогу ближче познайомитися з колегами, поділитися досвідом, перейняти ідеї. Тож уже шостий рік поспіль зносять свої найкращі роботи для експозиції.

- Участь беру майже кожного року, намагаюся давати свої невеличкі роботи на показ. Мені це дуже подобається. Приносить задоволення. Займаюся цим у вільний від роботи час.

Контролер теплового господарства Вікторія Могилат з цікавістю роздивляється вироби колег. Вона – постійна учасниця виставки, адже уже п'ять років поспіль презентує свої роботи. Зізнається, що вишивкою бісером захопилася ще у шкільні роки. Жінка говорить: ця техніка їй ближча, адже вишивати бісером значно простіше та швидше, ніж хрестиком. Цьогоріч на виставку представила святковий пасхальний бант.    

Вікторія Могилат, представник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Дуже приємно показати свої роботи та подивитися на роботи інших працівників. Велика вдячність нашому керівництву за те, що дають таке натхнення нам. Протягом року ми можемо створити якісь нові вироби і принести їх на виставку. 

Після виставки усі експонати повертаються до своїх творців. Тож і Вікторія Олександрівна планує забрати прикрасу для великоднього кошика, щоб використати на свято за призначенням.

Цікаве дозвілля за улюбленою справою дозволяє відпочивати душею. А виставка стала для полтавських теплоенергетиків чудовим приводом, щоб пізнати своїх колег з незвичного, креативного боку. Тож цей захід прийшовся до вподоби всім працівникам. Найкращий доказ — чимала кількість робіт та учасників, яка з кожним роком збільшується.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію