Рятувальники Полтавщини отримали нові пожежні авто

Автомобілі обладнані пожежними автоцистернами на базі шасі «МАЗ», електричними генераторами,  пожежними рукавами і мотопомпами. 

Начальник обласної Служби порятунку "101" Володимир Салогуб вручив ключі від пожежних автомобілів та судна на повітряній подушці "Торнадо". Спеціальні пожежні автоцистерни на базі шасі МАЗ отримали рятувальники з Аварійно-рятувальної частини, Хорола, Нових Санжар та Пирятина. 

Аероглісер з повітряним гвинтом "Торнадо" поїде до Кременчука, де виконуватиме завдання за призначенням у акваторії Кременчуцького водосховища. Усю техніку придбали за кошти державного бюджету та передали від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Осучаснення матеріально-технічної бази рятувальників продовжується. Отримані від ДСНС в минулих роках пожежні автомобілі успішно використовуються вогнеборцями для ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій. Ось і цей рік нас радує новим поповненням сучасною технікою, яка допоможе рятувальникам ефективніше боротися з вогняною стихією", - сказав Володимир Салогуб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію