У полтавських школах встановлять камери стеження

Ці камери виконані в антивандальних корпусах, це 4-мегапіксельні IP-камери. Картинку можна бачити чітко. Вони дозволять будь-яку подію збільшити, розширити, а також розпізнати обличчя. 

Школи міста будуть забезпечені сучасним обладнанням, яке передусім покликане убезпечити дітей від різного роду неприємностей.

"Ми підготували 35 комплектів відеоспостереження загальною вартістю більше 1,5 млн грн і на безоплатній основі передаємо їх місту. Ці камери виконані в антивандальних корпусах, це 4-мегапіксельні IP-камери. Картинку можна бачити чітко. Вони дозволять будь-яку подію збільшити, розширити, розпізнати обличчя. Схожі камери встановлені у системі "Безпечне місто". Системи відеонагляду у школах - це, перш за все, безпека дітей," - повідомили в охоронній службі.

В Полтавській школі здоров'я № 14 уже встановили систему відеоспостереження. Школу обладнали 16-ма внутрішніми та зовнішніми камерами стеження, одна з яких роботизована. Вся інформація з них потрапляє на відеореєстратор, який записує відео на жорсткий диск та в режимі онлайн транслює відеопотік на монітор внутрішньої охорони школи. У полі зору охоронця - відео з усіх камер спостереження, які встановлені в школі.

Кількість відеокамер визначатимуть у кожній школі індивідуально. Цим питанням займається відділ освіти Полтавського міськвиконкому. Там же обиратимуть перелік шкіл, у яких встановлять системи відеоспостереження.

Незабаром систему відеонагляду 14-ї школи під'єднають до мережі "Безпечне місто".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію