На Полтавщині директор підприємства завдав державі збитків на 260 тисяч під час ремонту в школах

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який під час виконання ремонтних робіт у школах Глобинського району завищив обсяги виконаних робіт.

Досудовим розслідуванням встановили, що в 2017 році, між відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради та директором приватного підприємства уклали 2 договори на виконання робіт із капітального ремонту приміщення Глобинської та Пирогівської ЗОШ І-ІІІ.

Згідно вказаних договорів підряду, складено акти приймання виконаних будівельних робіт. На підставі акту приймання виконаних робіт та довідок про вартість виконаних будівельних робіт відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради здійснено оплату на рахунок підприємства.

Втім, з’ясували, що директор приватного підприємства включив до актів виконаних будівельних робіт завідомо недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт. А в подальшому подав їх для оплати за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого незаконно заволодів бюджетними коштами на загальну суму майже 260 тисяч гривень.

У подальшому, тендерний комітет Глобинської центральної районної лікарні подав оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю робіт із реконструкції даху хірургічного корпусу, переможцем якого стало вказане приватне підприємство із найбільш економічно вигідною пропозицією. Між Глобинською ЦРЛ та підприємством уклали договір на виконання робіт.

Службовець, маючи на меті протиправне заволодіння бюджетними коштами, за аналогічною схемою, до акту приймання виконаних робіт вніс недостовірні відомості, які не відповідають фактично проведеним роботам, а обсяги по окремим видам робіт перевищують фактичні. Завдяки пильності адміністрації лікарні попереджено незаконне вибуття бюджетних коштів на суму майже 210 тисяч гривень.

Разом із цим, під час проведення будівельних робіт по реконструкції даху хірургічного відділення Глобинської ЦРЛ, в зв’язку із невжиттям заходів до збереження будівлі, через потрапляння атмосферних опадів відбулося псування хірургічного корпусу Глобинської ЦРЛ, внаслідок чого державі спричинено збитки у сумі 178 тисяч гривень.

Також дирктор офіційно не працевлаштував робітника, що є грубим порушенням законодавства про працю. З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків на рахунки підприємства та майно обвинуваченого (житлову квартиру) накладено арешт. Зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію