Суд над Кернесом знову не відбувся

Сьогодні Апеляційний суд Полтавської області вже ввосьме за останні пів року не зміг розпочати розгляд апеляційної скарги від Генпрокуратури України на закриття кримінального провадження стосовно справи Харківського міського голови Геннадія Кернеса та двох його охоронців.

Засідання тривало пів години. Оскільки до судової зали з різних причин не з'явилися обвинувачені, деякі захисники, потерпілі та інші учасники процесу розгляд апеляції у Полтаві перенесли на 27 березня цього року. Зі свого боку адвокат потерпілих запропонувала суддям вже застосувати примусовий привід Геннадія Кернеса. 

Тетяна Зельніна, адвокат потерпілої сторони

- На нашу думку, причини неявки не є поважними, фактично його право на захист було забезпечено, а факт того, що він на цей день призначив певні медичні процедури, не корелюється з кримінально–процесуальним кодексом, де є поважною причиною виключно тяжка хвороба. На нашу думку, повністю було обгрунтоване клопотання про здійснення примусового приводу.

Ігор Ємець, прокурор ГПУ

- Я дозволяю собі думати, що це буде й 9-й, і 10-й раз, судячи по позиції, яку зайняла сторона захисту. Вони всіляко затягують цей процес, використовуючи різноманітні способи для того, щоб його відкладати далі й далі. Но будемо надіятися, що наступного разу суд може більш принципово підходити до цього питання, застосує і привід.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію