Представники ПАТ «Полтавагаз» шантажують голів РДА Полтавщини

У соціальній мережі розповсюдилось відео Карлівського телеканалу «Контакт», в якому розповідається, що відключення дитячих закладів від опалення взимку є цілком законним.

Вони навіть продемонстрували лист від очільниці сектору культури Машівської райдержадміністрації Лариси Ніколенко, в якому жінка завдячує працівникам ПАТ «Полтавагаз» за сумлінне виконання своїх службових обов'язків. Чому ж подяку отримали ті, хто залишив дітей на місяць без тепла, прокоментувала голова Машівської райдержадміністрації Юлія Середа. 

Юлія Середа, голова Машівської РДА

- Ваша сектору культури завідуюча написала їм подяку про те, що їхні дії були законними і що газовики все зробили вірно.

- Перший раз про це чую. Справа в тому, що мого ж підпису там не було. Це, видно, якась її ініціатива. Я розберуся з цим. Шантаж був, я вам кажу, було прямим текстом. Я вже навіть телефонувала і до керівництва області. Начеб-то з обласним керівництвом ми досягли домовленості, що все підключиться, а почалося з того, ви повинні вибачитись. А за що вибачатися, я так і не зрозуміла.

Крадіжка газу не могла там бути, тому що крадіжка юридичним терміном – це або таємним викраденням, а за газ сплачено. Боргів за газ не було. Взагалі, в зимовий період інфраструктуру соціальну не мають права відключати від газу. Я вважаю, що ця ситуація виникла в зв'язку з тим, що вони є монополістами, які можуть ставити палки в колеса владі, тому що ми на них впливу ніякого не маємо. Вкрай дуже обурливо і мені, чесно кажучи, дуже шкода, що зараз немає повноважень у адміністрації якось впливати на цю сферу. В минулому році в нас було відключення школи. Вони мені в 10 годин відключили школу, в пів 12 включили зі скандалами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію