3 роки на варті правопорядку

В Управлінні патрульної поліції провели прес-конференцію до річниці створення підрозділу в Полтаві. Нагадаємо, 5 березня 2016 року 245 полтавських патрульних склали присягу на вірність українському народу. Про результати роботи, досягнення та перспективи розвитку і говорили на зустрічі. 

Починається прес-конференція з розповіді про кадровий склад. На сьогодні це – 415 осіб. Місто патрулює 12 екіпажів інспекторів. Ще 7 виїздить на трасу М-03 та М-22. Та в найскладніших випадках є спеціальні групи поліцейських. 

Віталій Мельничук, начальник Управління патрульної поліції в Полтавській області 

- Два екіпажі патрульної поліції – тактико-оперативного реагування, які виїжджають, скажімо так, на найскладніші правопорушення, де є, скажімо, групові порушення громадського порядку, де є повідомлення, де є небезпечними. Це і люди зі зброєю, і там погрожують убивством і тому подібному речами.

За три роки роботи, за словами патрульних, у Полтавській області вони опрацювали 266 тисяч викликів, які надійшли на лінію 102. Найбільш поширеними залишаються: На першому місці – побутові конфлікти, на другому – адміністративні правопорушення, на третьому – інформаційні звернення. І лише на четвертому – крадіжки та ДТП. 

Управлінням патрульної поліції постійно проводяться профілактичні заходи. Вони спрямовані на боротьбу зі злочинністю та попередження правопорушень серед учасників дорожнього руху. Одним із таких способів є проведення занять у навчальних закладах. За словами поліцейських, такі навчання вони провели близько 15 тисячам полтавських дітей.

Марина Зінюха, інспектор зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області

- Ми спільно з Управлінням освіти складаємо спільний графік відвідувань навчальних закладів офіцерами поліції. Тобто, це є затверджений документ. І ми уже приїжджаємо, і нас там чекають, що ми там сьогодні проводимо заняття в тій чи тій школі. Намагаємося охоплювати повністю всі категорії вікові дітей.

Головними досягненнями, на думку поліцейських, є зниження злочинності в місті порівняно з минулими роками. Також зменшилася кількість випадків недотримання правил дорожнього руху. З жовтня 2018 року патрульні фіксують порушення швидкості руху автомобіля за допомогою лазерного вимірювача ТruCam. На сьогодні з його допомогою винесено близько 3000 постанов. Наразі до лав патрульної поліції триває набір на постійній основі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію