«Напарник-дівчина нічим не гірша, ніж напарник-чоловік»

До 3-ї річниці роботи патрульної поліції спеціальний матеріал підготувала Ірина Щербак. В ньому вона розповість про роботу командира роти №1 Андрія Бондара.

- На сьогодні звертаємо увагу на мікрорайон Левада.

Ось з такого шикування о 6:15 ранку розпочинається робота патрульних. На ньому поліцейські відпрацьовують виклики, розбирають різні ситуації та отримують завдання на час патрулювання. Наряди роздає командир роти Андрій Бондар. 

- Не забуваємо перевіряти осіб по інформаційним базам, триває операція «Розшук».

Після шикування патрульні заступають на чергування, змінюючи своїх колег, які працюють вночі. Перед кожним виїздом в місто вони перевірять готовність автомобіля до патрулювання.

Андрій Бондар в патрульній поліції працює від самого початку. Спочатку був звичайним інспектором, а через півтора року його призначили командиром роти.  

Андрій Бондар, командир роти №1 Патрульної поліції в Полтавській обл. 

- Моя робота полягає в тому, що я контролюю несення служби нарядами, допомагаю їм в якихось ситуаціях. Ну і взагалі виконую завдання, направляюсь на виклики.

Перевіривши авто – виїжджають на чергування. Робота патрульного, розповідає Андрій Бондар, по-своєму цікава. Кожного дня ти спілкуєшся з різними людьми, розбираєш різні ситуації. Після реформування правоохоронна система змінилась, переконаний командир. Відповідно, і відношення людей стало іншим. 

Андрій Бондар, командир роти №1 Патрульної поліції в Полтавській обл. 

- Довіра людей, як показує, більша. Телефонують в будь-яких випадках, нам знову ж таки говорять: міліція нам би не допомогла і т.д. Різні випадки бувають.

Не менш важливою складовою роботи є напарник, або, як у Андрія Бондаря, – напарниця. Сьогодні вона вихідна. На думку командира, з жінкою працювати комфортніше, проблем під час роботи не виникає. Кожен чітко знає, чим займається на виклику. 

Андрій Бондар, командир роти №1 Патрульної поліції в Полтавській обл. 

- Було дуже багато ситуації, які показали, що напарник-дівчина нічим не гірше, ніж напарник-чоловік. На домашнє насильство приїжджаєш, ми знаємо, що вона йде з жінкою працювати, а з чоловіком спілкуюсь. Ми знаємо вже, хто чим займається. Цим простіше, ми вже спрацьовані напарники.

Про зміну роботи Андрій Бондар навіть не задумується. Разом зі своїми колегами продовжуватиме охороняти порядок, аби полтавці відчували себе у безпеці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію