26 березня з Полтавського аеропорту планується виліт пасажирського літака

Перший рейс прямуватиме до Шарм-ель-Шейху. Скільки обійдеться путівка та скільки залишилось вільних місць? Знає Ірина Щербак.

- Скажіть, будь ласка, куди б Ви хотіли полетіти? 

- Хотілося б до Єгипту, але розгляну інші варіанти.

Ольга Боцула обирає місце, де проведе свою відпустку. Дівчина дізналась, що в березні з Полтави планується виліт до Єгипту. Тому хоче більше дізнатись про цей рейс. 

Ольга Боцула, полтавка

- Єгипет – досить таки популярний туристичний маршрут, і було б добре відпочити саме у цій країні. А нещодавно я дізналась, що літаки курсуватимуть за цим напрямом з аеропорту Полтава. Тому, сподіваюсь скористатися цією можливістю.

Виліт з Полтави до Шарм-ель-Шейху планується 26 березня. Всі, хто летітиме на борту, відправляються на відпочинок, попередньо обравши путівку. За словами тур-операторів, більша половина квитків вже розкуплена.  

Неля Грисенко, керівник відділу бронювань

- Зараз на рейсі, який 26.03, в Єгипет залишилось менше 20 місць. Туристи активно звертаються, так як це зручно і набагато економніше, чим вилітати із Києва, для наших туристів.

Летіти з Полтави вигідніше, розповідають тур-оператори. Адже цінова політика значно нижча, ніж з Києва чи Харкова. Загалом, путівка на 7 днів обійдеться Вам близько 400 доларів. Все залежить в рівня готелю, який оберете. 5* коштуватиме в районі 500-550 доларів. 4* - 400 доларів і 3* - 350 доларів. 

Неля Грисенко, керівник відділу бронювань

- Туристи, які забронювали виліт 26 березня на даний момент планується виліт із Полтави в 12:00, приліт 16:00. І назад виліт із Шарма в 6 ранку. Це чартерна програма, відповідно, час вильоту може ще змінитись.

Ольга Боцула вже вирішила, де проведе свою відпустку. 

Ольга Боцула, полтавка

- Менеджер мені запропонувала хороший варіант. Тому я буду готуватися до поїздки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію