В одному з полтавських під'їздів знайшли побиту жінку похилого віку

Де вона живе, скільки їй років та своє ім'я бабуся не пам'ятала. За словами очевидців, в неї були численні гематоми на обличчі та вусі. Деталі цієї ситуації дізнавалась Юлія Хаврель.

Ось на цих сходинках сьогодні ночувала 85 річна бабуся. Тут її знайшли мешканці цього будинку. За їх словами, жінка була сильно побита, не пам'ятала де проживає та одягнута лише в домашній халат і шкарпетки. 

мешканка будинку 

- Жіночка старенька тут сиділа вранці на площадці. Ось тут, де ви стоїте, вона сиділа. Каже: в мене голова болить. Ну, видно ж, по голові били, тому що обличчя в неї побите. Казала: третій поверх. Значить, десь на третьому поверсі живе. А де, хтозна. 

Мешканці будинку викликали поліцію та швидку. Правоохоронці з'ясували: жінку побив та вигнав з квартири її тридцятирічний онук. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- З'ясувалося, що з нею та родичем, з яким вона проживає, виник конфлікт, внаслідок якого родич виставив бабусю за двері в цьому ж будинку. Наразі поліція зареєструвала дану ситуацію, відкрите кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального Кодексу України. Це умисне нанесення легких тілесних ушкоджень. У рамках розслідування цього кримінального провадження будуть встановлюватись всі обставини даної ситуації і в подальшому прийняте відповідне процесуальне рішення.

На щастя, життю бабусі зараз нічого не загрожує.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію