В аграрній академії пройшов День відкритих дверей

Бажаючі вступити до вишу мали змогу більш детально дізнатися про омріяну професію, а також нововведення, які з’явились в закладі. На дні відкритих дверей побувала й наша знімальна група.

- Доброго дня, на кого хочете поступати? 

- Хотілось би на ветеринара.

- Добре.

Даніл Коломієць навчається в Полтавській школі №22. Хлопець обожнює тварин, тому майбутню професію хоче поєднати з ветеринарією. 

Даніл Коломієць, абітурієнт 

- Я з самого малку полюбляв тварин. В мене самого є собака і троє кішок. І тому я хочу поступити на ветеринара.

На День відкритих дверей приїхало чимало бажаючих вступити до вишу. Викладачі та студенти розповіли про особливості навчання та самого вступу. Зокрема, є можливість, пройшовши фахову олімпіаду, отримати додаткові 20 балів до сертифікату ЗНО. 

Валерія Осташова, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА

- Ці 20 балів можуть бути додані до одного з предметів сертифікату ЗНО лише для тих вступників, які вступають на спеціальність, яка користується особливою підтримкою від держави. Це: «Агрономія», «Захист і карантин рослин», «Екологія», «Галузеве машинобудування», «Агроінженерія», «Харчові технології» і «Технологія виробництва і обробки продукції тваринництва».

Перед майбутніми студентами виступила і ректор аграрної академії Валентина Аранчій. Вона розповіла про популярність аграрних професій. 

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Наша академія працює під трьома такими меседжами. Перше – аграрний бізнес – це круто. Сільське господарство – живе. Кадри вирішують все. Під цими гаслами ми сьогодні хочемо донести абітурієнтам, що вступ до аграрної академії – це правильний вибір.

Зараз аграрна академія готує фахівців за 21 спеціальністю. До того ж є можливість паралельно отримати диплом європейського зразка. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію