Артем Вітко підняв питання газового свавілля на Полтавщині у Верховній Раді

«Газові олігархи на Полтавщині проводять геноцид українського народу. Вони посилають українців на три літери – газ».

Такою заявою першого березня розпочав свій виступ на пленарному засіданні Верховної ради народний депутат України Артем Вітко. Він детально розповів урядовцям про випадки свавілля ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут». Кабінет міністрів України Артема Вітка підтримав. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- У лютому ТОВ "Полтавагаз збут" цинічно порушило постанову Кабінету Міністрів. Відключило дитячий заклад у Кошманівці від газу та опалення. Діти місяць перебували без тепла. Також "Полтавагаз" відключило 7 об'єктів Терешківської ОТГ, у тому числі 2 школи, дитячий садок, 2 ФАПи, амбулаторію при тому, що у цих об'єктів не було заборгованості. Я прошу вас взяти під контроль ці питання. Чужих дітей не буває. 

В'ячеслав Кириленко, Віце-прем'єр-міністр України 

- Ми поділяємо вашу стурбованість як Кабінет Міністрів України. Наше законодавство і Конституція забороняє будь-які дії суб'єктів господарчо-підприємницької діяльності щодо обмеження життєдіяльності об'єктів соціальної інфраструктури. З включенням і відключенням тих об'єктів, які становлять соціальну значущість і впливають на життєзабезпеченість населення. Тому, будь-ласка, скеруйте відповідний депутатський запит згідно регламенту, і ми дамо всі необхідні доручення людям, які відповідають за цей напрямок з тим, аби з'ясувати, наскільки правомірні дії були «Полтаваоблнафтогазу», коли вони відключали об'єкти соціальної інфраструктури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію