Тепло у Кошманівському будинку культури є

Його наявність особисто перевірив народний депутат України Артем Вітко. Нагадуємо, за відновлення газопостачання люди разом з народним обранцем боролись місяць.

Це Кошманівський будинок культури. Сюди, аби особисто перевірити наявність тепла в приміщеннях, завітав народний депутат України Артем Вітко. Спершу він оглянув спортивну залу та роздягальні. 

Артем Вітко, народний депутат України 

– Це найголовніше, друзі. Знаєте, можна казати все, що завгодно, як ми робили, що ми робили. Хтось нас звинувачує, що ми діяли жорстко, але, друзі, ось найголовніше. Це тепло. Ці діти, яких ми бачили в залі, ці радісні обличчя. Ось для чого ми працюємо.

Незабаром учні Кошманівської школи відправляються на змагання з гандболу. До тренувань вони долучили і Артема Вітка. 

Аліна Морозюк, учениця Кошманівської школи 

- Я дуже задоволена, що мала шанс з ним побачитись, пофотографуватись, сказати йому спасибі, що він допоміг нам.

Далі Артем Вітко відправився у місцеву бібліотеку. Тут також відвідувачі та працівники місяць грілися обігрівачами. 

Антоніна Кравченко, завідуюча Кошманівської сільською бібліотекою

- Ще раз хочу подякувати Артему Вітку. І я думаю, що наше спілкування з ним не закінчується. Він дуже полюбив Кошманівку, а в Кошманівці його полюбили.

Завершив свій візит Артем Вітко зустріччю з мешканцями Кошманівки. Він подякував їм за небайдужість та співпрацю. А також вислухав ще невирішені проблеми своїх земляків. 

Світлана Коваленко, мешканка с.Кошманівка 

- Спасибі такій людині, Артемові Віткові, що він добивається для нас. Я вважаю, що він – не за владу, а за народ.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Хотів би сьогодні подякувати людям, бо ця перемога в газовій війні – це заслуга їхня. Я разом з ними допомагав їм і боронив їх, як тільки міг. Сьогодні ми бачимо, які радісні обличчя дітей і людей. Я думаю, весь цей бруд, який «Полтавагаз», «Полтавагаз збут» вилила на мене – це цього коштує. Я готовий далі продовжувати свою місію і надалі боронити людей від цих покидьків газових.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію