Сімейні цінності та традиції

Такою була тема Весняного благодійного балу, який пройшов в Краєзнавчому музеї. Кошти, зібрані під час події, організатори спрямують на створення онлайн-ресурсу для працевлаштування людей з інвалідністю. 

Головна подія весни розпочалась з вальсу. 

А от офіційно Весняний благодійний бал відкрив полонез. Його виконали відомі полтавські діячі, митці, успішні підприємці та гості міста. 

Владислав та Катерина Скрильники – аграрні підприємці. Востаннє, розповідають, вальс танцювали на випускному вечорі.

Владислав та Катерина Скрильники, учасники Весняного благодійного балу

- Останній раз у школі.  Нас вальс і поєднав, до речі. Вальс – це дуже небезпечна річ. Ми зійшлися у вальсі, і це вже 13 років крокуємо у вальсі.

Окрім вхідного внеску, під час балу відбувся благодійний аукціон. Всі зібрані кошти спрямують на створення онлайн-ресурсу для працевлаштування людей з інвалідністю.

Наталія Латиш, організатор Весняного благодійного балу 

- В нас є благодійна мета. Ми хочемо організувати Всеукраїнський  благодійний, ексклюзивний онлайн-ресурс для працевлаштування людей з інвалідністю. І саме заради нього ми також організовуємо даний захід.

На Весняний бал до Полтави приїхало чимало гостей з різних куточків країни. Серед них – багаторазовий чемпіон світу з бальних танців на візках Іван Сивак.

Іван Сивак, багаторазовий чемпіон світу з бальних танців на візках

- Гідний захід, який несе за собою добру мету. Людям з інвалідністю буде легше саме на цьому порталі, де буде все зібрано, шукати і пропонувати свої якісь послуги, чим на якомусь іншому сайті.

Під час балу для пар провели майстер-клас з полонезу та фігурного вальсу. У світському заході взяли участь і представники нашого телеканалу. 

Олена та Павло Тандур, учасники Весняного благодійного балу

- Покладемо кошти від усієї студії телеканалу «Центральний». Натхнення організаторам. І, звісно, це потрібні і важливі події в нашому місті.

Загалом гості балу залишились в захваті від події. 

Олена Білизна та Влад Борисенко, учасники Весняного благодійного балу

- Насправді не вистачає таких подій. Адже ми сьогодні відчуваємо себе, наче принц та принцеса. Така аристократична атмосфера, якої в повсякденному житті дуже замало.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію