На Полтавщині аферисти вимагали гроші "на операцію"

За останні дві доби в Миргороді зафіксували три випадки шахрайств.

"Ваш син потрапив у ДТП, необхідні гроші на операцію", - за такою схемою у Миргороді телефонні шахраї, користуючись прийомами психологічного тиску, змусили місцевих пенсіонерок віком 87, 88 та 90 років віддати їм гроші для порятунку родичів на нібито проведення невідкладних хірургічних операцій після потрапляння в ДТП. 

Після закінчення розмови жінки літнього віку беззастережно винесли значну суму грошей та передали в руки зловмисника. Коли з’ясувалось, що ніхто із родини насправді не потребує допомоги - обдурені жінки звернулися до поліції.

За всіма фактами шахрайств у Миргородському відділі поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Проводять невідкладні слідчо-оперативні заходи зі встановлення особи злочинця.

"Шановні громадяни! Поліція вкотре закликає бути обачними та не довіряти стороннім особам. Не реагуйте на подібні дзвінки. Якщо ж ви припускаєте, що з вашим родичем в цей час може статися ситуація, про яку вам говорять телефоном, найважливіше – це зробити паузу в розмові, щоб зібратися з думками. Покладіть трубку і одразу ж передзвоніть родичу з яким нібито «трапилась біда», а якщо той не відповідає -негайно телефонуйте до поліції за номером«102». Не довіряйте невідомим і попередьте про подібні афери своїх стареньких родичів", - йдеться у повідомленні Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію