На вулиці Лисенка в Полтаві відремонтували водогін

На Лисенка, 48 стався порив водопровідної труби. Незручності з водопостачанням відчули мешканці кількох будинків на вулиці Лисенка та на провулку Градижському. Згодом водопостачання відновили в повному обсязі.

На Лисенка, 48 прорвало сталеву трубу діаметром 100 м. Аварія сталася внаслідок зношеності водогону на цьому місці.

"Цій трубі понад 30 років. Термін її експлуатації вже вичерпаний. Добре, що мешканці оперативно повідомили про витік води з-під землі. Ми зранку розпочали розкопку, і швидко все полагодили. Зараз усі мешканці з водою, тиск в межах норми, скарг на водопостачання немає", – розповів старший майстер з ремонту водопровідних мереж Дмитро Буцький.

На цьому місці водопровідна труба не перетинається з комунікаціями інших установ. Глибина залягання невелика – близько 2 м.

"Аварію усунули швидко: у випадку, коли поруч із нашими трубами пролягають інші мережі, нам потрібно погоджувати розкопку з відповідними установами. Отже, ремонтні роботи у таких випадках розпочинається дещо пізніше", – сказав комунальник.

За словами майстра, ремонт водогону на цьому місці ускладнюється тому, що прорвало ту частину труби, яка входить у колодязь:

"Це не дуже зручно, адже довелося зруйнувати частину колодязя, щоб дістатися до пошкодженого місця у трубі. Тож після ремонту сам колодязь був полагоджений", – пояснив Дмитро Буцький.

Степан Климчук вже не перший рік проживає з родиною неподалік від місця аварії. Чоловік співчуває водоканалівцям:

"Робота в них – «не цукор». У будь-яку погоду хлопцям доводиться копатися в землі, у бруді, у воді. Чи спека, чи мороз, а їм все одно потрібно працювати, і працю свою вони виконують добре. Це дуже витривалі люди!".

Полтавка Олена Ніканорова працює неподалік від місця, де стався порив труби на Лисенка. Жінка також відмічає злагоджену роботу працівників водоканалу.

"У мене вода вдома є майже завжди, як холодна, так і гаряча. Так, інколи проблеми з водопостачанням виникають, але, якщо це трапляється, то нечасто й ненадовго. Наш водоканал зазвичай працює оперативно".

"Полтававодоканал" просить вибачення за незручності та віднестися з розумінням. Працівники комунального підприємства завжди докладають усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Нагадаємо, 4 березня мешканці Червоного Шляху та Дальніх Яківців через аварію на водогоні залишилися без водопостачання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію