Газ – людям!

Народні депутати України Артем Вітко та Сергій Каплін провели брифінг у стінах Верховної Ради. Вони оприлюднили свою жорстку позицію щодо націоналізації акціонерного товариства «Полтавагаз» та товариства з обмеженою відповідальністю «Полтавагаз збут». Деталі розповість наш власний кореспондент з Києва Ольга Соломаха.

25 лютого 2019 року народні депутати Артем Вітко та Сергій Каплін зареєстрували проект постанови, яка передбачає заходи щодо націоналізації «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут».

Рушійною силою для створення відповідного законопроекту стало свавілля газовиків на Полтавщині. Про це розповів народний депутат Артем Вітко на спільному брифінгу з Сергієм Капліним у Верховній Раді.  

Артем Вітко, народний депутат України

- Не таємниця, що газові олігархи та недобитки  партії «Регіони», які принесли у нашу країну війну, із-за яких кожного дня на Сході України гинуть наші герої, Лелюк, який зараз проводить геноцид українців, полтавців... Полтавська область опинилася у його заручниках. Скарги на дії газового олігарха Лелюка надходять від Сухинівки, Базилевщини, Машівки. «Полтава газ» відключила від опалення, друзі, вдумайтеся, сім об’єктів Терешківської ОТГ.

Нардеп повідомив: став на захист полтавців, подав звернення до Прем’єр-міністра України та державних структур, які регулюють сфери комунальних послуг, з вимогою відновити подачу газу та тепла до соціальних закладів Терешківської ОТГ. Під час брифінгу він розповів про перші результати боротьби з газовиками.

Артем Вітко, народний депутат України

- Хотів би, шановні друзі, повідомити, що в нас є і перемоги. Ми разом з командою перемогли. Вчора в Машівському районі, селище Кошманівка, у спортивній залі включили опалення. Дітям дали тепло.

Артем Вітко додає: це тільки початок. Свавілля «Полтавагаз збут» обурюює, і позиція нардепів – боротися з ними на законодавчому рівні. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Ми разом з Сергієм Капліним зареєстрували законопроект, який каже про націоналізацію об’єктів, які належать кривавому олігарху Лелюку, «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут». Разом із моїм земляком ми доб’ємося правди.

Сергій Каплін у своєму виступі пообіцяв сприяти в боротьбі за націоналізацію полтавського газу.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Боронь боже сьогодні довести ситуацію в країні, коли прості українці не відчують плече влади. Коли вони будуть залишені напризволяще, один на один із олігархією, яка об’єднується та роз’єднує простих людей. Ми обов’язково свого часу доб’ємося на конституційному рівні заборони подібної наживи на долі простих українців.

Під час брифінгу нардепи звернулися до керівників держави та правоохоронних органів з вимогою реакції та посилення відповідальності, за відключення об’єктів соціального рівня від тепла в опалювальний  період. Від себе пообіцяли, будуть робити все можливе, щоб за зареєстрований законопроект проголосували у Верховній Раді.

Стрічка новин