Водія з численними травмами силоміць намагались відвезти в суд

Нагадаємо, 19 лютого на трасі Київ-Харків у селі Пишне сталася смертельна ДТП, внаслідок якої загинули всі пасажири, 5 чоловік. Деталі справи – у наступному сюжеті.

Це кадри того, як представники правоохоронних органів водія з переломаним в двох місцях тазом, струсом головного мозку і забоєм грудної клітини силоміць намагаються перекласти на каталку.  Незважаючи на заборону лікаря та судді. Все для того, аби відвести його в Лубенський суд для обрання запобіжного заходу. 

Олександр Загребельний, прокурор

- Я вважаю це просто ухилення підозрюваного від прибуття у судове засідання, оскільки він ухиляється від дистанційного судового засідання в режимі відео-конференції. Він не надав свого дозволу.

лікар 

- Транспортування постраждалого не бажано з якої позиції, ніхто не дасть гарантії, що не призведе його транспортування до погіршення стану.

Родичі водія також заперечували можливість його транспортування. 

Юлія Лазоренко, родичка водія

- Це катування людини. Людина хвора, в неї – перелом таза, він не може його рухати взагалі. Ми робили рентген, він кричить криком, коли кладете, навіть цю плівку під спину, а вони зовсім перетягали його.

Намагався перекласти водія керівник Лубенської прокуратури Юрій Манелюк. Коментувати свої дії він відмовився. 

Сам же водій свою провину визнає і готовий нести покарання. 

Юрій Назаренко, водій 

- Я не збираюся відхилятися від судового засідання, від вироку суду. Я готовий понести будь-яку відповідальність і стільки, скільки призначить суд, я відсиджу. Я все це пройду.

Стрічка новин