ПАТ "Полтавагаз" і ТОВ "Полтавагаз збут" - НАЦІОНАЛІЗУВАТИ!

ПАТ "Полтавагаз" і ТОВ "Полтавагаз збут" - НАЦІОНАЛІЗУВАТИ!

До газової війни, яку народний депутат Артем Вітко веде з "Полтавагаз збут", долучився і народний депутат Сергій Каплін. Вони разом зареєстрували законопроект про націоналізацію ПАТ "Полтавагаз" і ТОВ "Полтавагаз збут". Лише так можна зупинити свавілля газовиків-олігархів, кажуть народні обранці.

На брифінгу, який провели депутати у Верховній Раді, прозвучало прізвище особи, що чинить газовий геноцид на Полтавщині. Це представник колишньої влади Олексій Лелюк. 

"Газові олігархи та недобитки Партії Регіонів принесли у нашу країну війну. Через таких щодня на сході України гинуть наші герої", - прокоментував депутат Артем Вітко.

Полтавська область опинилася у заручниках. Скарги на дії газового олігарха Лелюка, надходять від Сухинівки, Базилевщини, Машівки. "Полтавагаз" відключила від опалення сім об’єктів Терешківської ОТГ: дві школи, дитячий садок, два фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторію та адмінбудівлю.

Газовики підривають авторитет діючої влади та штучно створює соціальну напругу. Крім того, ці підприємства у платіжках здійснювали донарахування побутовим споживачам обсягів газу в середньому до 1,5%.

"Націоналізацію цих компаній потрібно було зробити давно", – зазначив Сергій Каплін. – Лелюк купив цю компанію на награбовані гроші, коли працював керівником Держрезерву. Я вимагаю відповідної реакції правоохоронних органів, голови Полтавської облдержадміністрації і особисто прем’єр-міністра України! Боронь боже, довести ситуацію в країні, коли прості українці не відчують плече влади. Коли вони будуть залишені напризволяще з олігархією яка об’єднується та роз’єднує простих людей. Ми обов’язково доб’ємося заборони подібної наживи на долі простих українців".

Стрічка новин