Чому висококалорійний сніданок корисний

Чому висококалорійний сніданок корисний

Ізраїльські науковці розповіли про незвичайну користь висококалорійних сніданків, а також про те, кому найкраще вранці їсти ситні страви.

Фахівці з Університету Тель-Авіва дійшли до висновку, що ситна ранкова трапеза дуже корисна, адже допомагає покращити здоров'я тим, хто страждає від ожиріння та цукрового діабету II типу в анамнезі.

Виявилося, що висококалорійні сніданки пришвидшують схуднення та знижують потребу в інсуліні. Це підтвердив експеримент з добровольцями, яких розділили на кілька груп. Усі піддослідні за день вживали однакову кількість калорій, однак різнився саме об'єм ранкової трапези.

Результати підтвердили, що люди, які на сніданок вживали найбільше калорій за весь день, за 3 місяці позбулися у середньому 5 кг, а от всі інші – тільки 1,4 кг. Варто додати, що в цій групі сніданок був найкалорійнішим, обід – звичайним, а вечеря – легка. До того ж, діабетикам такий режим харчування допоміг побороти різке зниження рівня глюкози в крові та зменшити потребу в інсуліні.

Раніше ми повідомляли про 5 продуктів, які не варто їсти водіям і про те, скільки потрібно їсти овочів та фруктів щодня.

Стрічка новин