У Кременчуцькій виправній колонії в засуджених вилучили заборонені предмети

У Кременчуцькій виправній колонії в засуджених вилучили заборонені предмети

Знайшли 7 мобільних телефонів, 4 пристрої для зарядження телефонів, 6 сім карт, акустичні системи з FM-приймачем, гральні карти заводського виготовлення, колюче-ріжучі предмети. Все це використовувати засудженим заборонено.

Днями в Кременчуцькій виправній колонії відбувся загальний обшук приміщень. Шукали в засуджених заборонені предмети. Про це повідомили в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань.

Знайшли 7 мобільних телефонів, 4 пристрої для зарядження телефонів, 6 сім карт, акустичні системи з FM-приймачем, гральні карти заводського виготовлення, колюче-ріжучі предмети. Ці та інші предмети використовувати засудженим заборонено.

Тепер працівники виправної колонії працюють над виявленням та перекриттям каналів надходження всього цього забороненого "добра" на територію, яка охороняється.

Підсумовуючи результати обшуку, виконуючий обов’язки начальника установи Олег Ільючик подякував особовому складу за чіткі та скоординовані дії. При цьому наголосив на необхідності у подальшому постійно удосконалювати цей напрямок роботи.

Стрічка новин