Відтепер «Центральний»

Телевізійна Студія «Місто» змінила назву. Тепер глядачі зможуть переглядати улюблені програми та новини на телеканалі «Центральному». З цієї нагоди керівництво зібрало всіх медійників Полтави, представників газет, Інтернет-видань та телеканалів. Для них провели екскурсію телеканалом. 

Студія «Місто» змінила назву. Відтепер – це телеканал «Центральний». Медійників Полтави запросили на презентацію оновленого ефірного мовника. Окрім самої назви, змінився дизайн, формати, а також розширюється контент, зазначив генеральний директор «Центрального» Олег Зонтов.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Місяць тому Національна рада з питань телебачення та радіомовлення затвердила рішення про переоформлення ліцензій нашого телеканалу. І сьогодні майже на всю Полтавську область вже програмне мовлення здійснює не телеканал «Місто», а телеканал «Центральний».

В рамках презентації відбулась оглядова екскурсія новим приміщенням телеканалу. Гості побачити ефірну апаратну, студію звукозапису, редакцію розважальних програм, гримерну. Побували і в «newsroom», саме тут створюються інформаційні новини. Перед гостями виступила головний редактор та ведуча телеканалу Діана Литвиненко. 

Діана Литвиненко, головний редактор телеканалу «Центральний» 

- Ми зараз співпрацюємо з Лубнами, Миргородом, Гадячем. У нас є свій власний кореспондент в Києві, ми щоденно отримуємо новини і інформуємо людей як з Центральної України, так і з регіонів. Ми намагаємось і далі розширюватися і хочемо, аби у нас був корпункт у практично кожному районі. І якщо це будуть якість дотичні до нас обласні центри, це теж вітається.

Далі гості оглянули телевізійну студію, в якій відбувається запис всіх програм. 

- Зараз ми облаштовуємо цю студію. В нас нова апаратура, і будуть ще стаціонарні декорації. Зараз вони в розробці.

Після побаченого гості діляться враженнями. Одна з них – головний редактор газети «Полтавський вісник» Лариса Семеняга.

Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

- Перш за все я любила і люблю ту студію, яка була, і всіх, хто там працював. Проте, те, що ми сьогодні побачили, мені дуже приємно. Перш за все, великий крок вперед в технологіях, апаратурі. Здається, тільки лінивий не чув, що на вашому каналі така супер-апаратура. І це дуже приємно.

Здебільшого медійники розповіли про неочікувано високий рівень оснащення та підготовки для Полтави. 

Ірина Пивовар, експерт з урбаністики міста 

- Дуже неочікувано було побачити таку велику студію і таку сучасну студію. Дуже приємно, справді,  з’являється таке класне телебачення.

Зараз «Центральний» – єдиний приватний телеканал, який мовить майже в усьому регіоні. На цьому команда «Центрального» зупинятись не збирається. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний» 

- Плани ці дуже амбітні, ну, по-перше, ми намагаємось стати дійсно центральним каналом для Центральної України, першим каналом на Центральній Україні. А по-друге, ми зараз готуємо документи, і вже подали на супутникову ліцензію. І я сподіваюсь, будемо мати таку честь – працювати на всю Україну.

Найцікавіше – попереду.

Стрічка новин