«Можу бути лише собою»

Під таким лозунгом у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва пройшла творча зустріч із Любов'ю Бурак, більш відомою, як Дзвінка Торохтушко. Письменниця до Полтави приїхала з Тернополя.

Любов Бурак. Таке справжнє ім'я блогерки, поетеси та прозаїка Дзвінки Торохтушко. Читати, говорить письменниця, почала у трирічному віці, а писати власні творі – у 5 класі. 

Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко), письменниця

- Я знаю – це натхнення, ангели, професія, як завгодно, вони самі мене обрали.

Дзвінка Торохтушко пише як для дітей, так і для дорослих. А її вірш «Молитва» став відомою піснею спільного проекту гуртів «ТаРута» і «Гайдамаки». Жінка говорить: на творчість її надихає все навкруги – саме життя. 

Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко), письменниця

- Діти – це найоб'єктивніша, найвідповідальніша суддівська колегія. Для мене особисто так.

На зустріч з тернопільською письменницею завітали її прихильники та однодумці. 

Вікторія Піскова, бібліотекар 

- Вона дуже сучасна. Її читати інколи і смішно, інколи і сумно, інколи і замислюєшся про життя. Вона дуже багатогранна, так двома словами і не скажеш. Треба просто брать і читати.

Олена Колінько, бібліотекар 

- Це надзвичайно цікава людина. Вона з життєвою мудрістю підходить до всих проблем і передає це нам – читачам, слухачам. Я заздрю полтавському слухачу, який зараз буде на зустрічі, оскільки він отримає не тільки позитив, не тільки заряд емоцій, а ще певні такі життєві речі, які кожен може прийняти, і вони будуть корисними.

Стрічка новин