В Полтаві пройшов семінар, присвячений основам народного та класичного танцю

Для студентів-хореографів та керівників танцювальних колективів Полтавщини провели семінар-практикум за участю досвідчених викладачів мистецьких вишів Києва та Харкова.

Захід відбувся у Полтавському педагогічному університеті імені Короленка.  

Дмитро Соколов, директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської ОР  

- Програма – це майстер-клас, робота керівників хореографічних колективів за станками. Це буде активна робота – метри української хореографії передаватимуть свій досвід підростаючому поколінню.

Організатори танцювального практикуму – представники обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради, Полтавського осередку обласної Національної хореографічної спілки, Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА. Семінар присвятили основам народного та класичного танцю. Подібні освітні заходи для хореографів планують робити періодично. 

Карина Островська, завідуюча кафедрою народної хореографії Харківської державної академії культури

- Народний танець – це душа нашого народу, так говорять, і сьогодні, в час, коли дуже швидко розвивається сучасне хореографічне мистецтво, і дуже багато дітей займається сучасним, я вважаю, що важливо якомога більше дітей долучати саме до народного мистецтва.

Стрічка новин