Народний депутат України Артем Вітко завітав у Нові Санжари

Він прозвітував про свою роботу у Верховній Раді перед мешканцями краю та вислухав їхні проблеми.

Юлія Хаврель, журналіст 

- Нові Санжари називають перлиною Полтавщини. Кілька років поспіль це селище ставало переможцем Всеукраїнського конкурсу у номінації найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку. Які Санжари сьогодні і що турбує їх мешканців, ми дізнавались на вулицях селища.

мешканці 

- Селище не розвивається, Новосанжарський район не розвивається. Що я вам можу сказати, бардак. Ніхто нічого не хоче робити. Всі тільки за свої крісла держаться. Люди їм не цікаві.

- Безробіття. Мало вакансій, щоб працювати.

Цього дня новосанжарці, аби їх нарешті почули та допомогли вирішити проблеми, прийшли до Центру культури та дозвілля. Сюди з річним звітом приїхав народний депутат України Артем Вітко. Одна з тих, хто завітав на зустріч, – Ганна Ходак. 

Ганна Ходак, мешканка Нових Санжар 

- З Артемом Вітком я познайомилась 9 березня 2016 року. В той час, коли в мене загинули два сини. Ми живем в селі, ніхто мене навіть не привітав. Навіть усно не привітали. До мене тоді подзвонили з Нових Санжар. Артем Леонідович приїхав сюди, запросив нас та привітав з Восьмим Березня. В нас у селі, крім моїх загиблих, ще 6 атовців, яким не було виділено землі. Коли ми звернулися до нього, це питання було вирішено.

Під час зустрічі Артем Вітко вислухав всі проблеми новосанжарців та прозвітував їм про результати своєї роботи за рік. За словами нардепа, аби люди знали, куди звертатись за допомогою, тут планується відкриття правової приймальні.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Дуже нагальні питання були. Людей турбує питання доріг, цін на газ. Цим я вже завершую свою поїздку по Полтавщині з річним звітом щодо своєї діяльності, але вважаю, що цей звіт має бути, якнайменше, раз у квартал, або ще більше. Але, окрім цих звітів, я завжди відкритий для людей, завжди їх почую, завжди бути працювати на благо своїх земляків. Тим більше, саме в Нових Санжарах народився мій дід, батько. Тут знаходиться моє родинне коріння.

Завершився річний звіт народного депутата Артема Вітка святковим концертом.

Стрічка новин