У селі Кошманівка Машівського району підключили газ

Місяць тут тривала боротьба за відновлення подачі газу в Будинок культури. Як люди вимагали справедливості, знає Юлія Хаврель.

У селі Кошманівка Машівського району – свято. Місяць тут тривала боротьба за те, щоб відновити подачу газу в Будинку культури та спортивній залі школи. І ось нарешті ПАТ «Полтавагаз збут» під тиском громади та народного депутата України Артема Вітка відновив газопостачання. 

Ірина Мельничук, оператор котельні 

- За 20 хвилин подзвонили, сказали, щоб оператор був на місці. Приїхали та підключили. Підключили добре, без скандалів. Все нормально. Я показала стенд, де все, що вони просили, все ми їм повісили. Всі вимоги виконали.

Аби тепло запустили у приміщення, мешканці Кошманівки пройшли чималий шлях. Вони звернулись за допомогою до народного депутата Артема Вітка. Разом з ним писали звернення в усі можливі інстанції, та навіть поїхали до Верховної Ради України.

Артем Вітко, народний депутат України 

Ми перемогли! Місяць тривала боротьба за те, щоб відновити подачу газу в дитячий заклад Кошманівки. І газовий монополіст здався! Тепло для дітей є! А як впиралися ці газові олігархи, як обливали мене брудом за те, що посмів заступитися за селян! Але правда була на нашому боці, і ми дотиснули цих шахраїв!

Хочу попередити: до повної перемоги над газовими олігархами ще далеко. Чимало шкіл, садочків, медичних закладів на Полтавщині досі потерпають без тепла через свавілля газовиків.

Тому з громадою зробимо так, щоб поставити їх в рамки закону. За відключення газу соціальним об’єктам - в тюрму!

Вчитель фізкультури Валерій Остах цей лютий місяць проводив тренування для дітей в неопалювальному спортзалі при температурі 5 градусів. Тепер, жартує, день підключення тепла відзначатимуть, як другий День села.

Валерій Остах, вчитель фізичного виховання в Кошманівській школі 

- Трішки не так сильно я сподівався, що вчора ми були у Верховній раді, а сьогодні вже в обід подзвонили, що приїжджають підключати опалення. Дуже ми всі задоволені. Діти сьогодні, як дізнались, що включають опалення, то кричали, стрибали. Ви б їх бачили.

Надія Боровко, школярка 

- Я, звісно, задоволена, тому що раніше було холодно і ніяк було займатись. А так як ми готуємось до змагань, тепер буде краще, ми будемо краще підготовлені до змагань і зможемо зайняти призові місця.

Підключенню газу тут радіє все село. 

Лідія Бережна, Кошманівський сільський голова 

- Дуже добре, що сьогоднішня подія відбулася, і Восьме Березня ми будемо вже святкувати у теплому Будинку культури.

Стрічка новин