Дітям Кошманівки повернули тепло

Дітям Кошманівки повернули тепло

Громада на чолі з депутатом-захисником Артемом Вітком святкує перемогу.

У Кошманівському сільському клубі відновлено газопостачання. Діти зможуть займатися в спортивній залі та гуртках в теплі. Таким чином, громада Кошманівки на чолі з народним депутатом України Артемом Вітком одержали перемогу над «Полтавагаз збутом», який майже місяць морозив дітей.

"Ми перемогли! Люди щиро радіють! Скільки вдячних слів я чую від них! Місяць тривала боротьба за те, щоб відновити подачу газу в дитячий заклад Кошманівки. І газовий монополіст здався! Тепло для дітей є! А як впиралися ці газові олігархи, як обливали мене брудом за те, що посмів заступитися за селян! Але правда була на нашому боці – і ми дотиснули цих шахраїв!", - зазначив Артем Вітко.

"Сьогодні у нас радісна подія – нам відновили газопостачання у будинок культури, так що наші діти тепер не будуть мерзнуть. За 20 хвилин попередили, перевірили все і підключили без проблем. Дякуємо Артему Вітку за допомогу в цьому питанні", - зазначила оператор котельні Ірина Мельничук.

"Нам сьогодні підключили газопостачання, дякуючи Артему Вітку. Ми всі щасливі. Нарешті я буду спати спокійно. Дякуємо всім, хто допомагав у вирішенні цього питання заради наших дітей. Сподіваємося, що більше така ситуація не повториться. Майже місяць, поки не було тепла, ми намагалися не зупиняти процес тренувань і занять, підігрівали приміщення, одягалися тепліше. Хоча не завжди це допомагало, боліли і діти, і наші працівник, особливо жінки", - говорить директор будинку культури Ігор Тарасовський.

"Цей місяць у нас майже не було спокою. Зараз ми, звісно, раді, що тепер наші дітки будуть тренуватися в теплому приміщенні. Дякую всім, хто допомагав у відновленні тепла", - зазначає голова Кошманівської сільської ради Лідія Бережна.

"День підключення газу у спортивному залі – це свято. Майже, як День села. Цей місяць був важкий, хоча ми, як могли, продовжували тренуватись, адже у нас незабаром змагання. Та діти хворіли, деякі по два рази. Тому доводилося їздити в Полтаву на тренування, а це – додаткові затрати. А сьогодні, коли дізналися, що включать опалення, діти стрибали від радощів. Дуже хочу подякувати Артему Вітку, у мене навіть сльози на очах виступають. Рідко, коли депутат дійсно допомагає, зазвичай – лише обіцяють. А Артем Леонідович активно залучився до цієї проблеми, провів велику роботу і переміг", - щиро радіє вчитель фізкультури, тренер Валерій Остах.

"Я дуже задоволена, що у нас знову тепло. Адже скоро змагання, а щоб в них перемогти, потрібно багато тренуватися. Майже місяць ми не могли проводити повноцінні тренування. Іноді їздили в Полтаву, що не дуже зручно. Тому зараз – щасливі", - підкреслює Надія Боровко, учениця 7 класу.

Водночас, народний депутат Артем Вітко попереджає: до повної перемоги над газовими олігархами ще далеко. Чимало шкіл, садочків, медичних закладів на Полтавщині досі потерпають без тепла через свавілля газовиків. 

"У руках цих ницих людей досі є газовий вентиль, і вони можуть крутити цим вентилем і всіма нами ще довго. І будь-якого дня здатні організувати нову катастрофу. Тому зробимо так, щоб поставити їх в рамки закону. За відключення газу соціальним об’єктам – в тюрму! «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут» - націоналізувати на користь держави!", - зазначив депутат-захисник.

Стрічка новин