У Кременчуці ще 6 учасників АТО отримають кошти на придбання житла

У Кременчуці ще 6 учасників АТО отримають кошти на придбання житла

У місті діє програма забезпечення житлом учасників АТО та членів їхніх сімей.

У Кременчуці п’ять учасників АТО, які внаслідок війни отримали інвалідність ІІ групи, одержать грошову компенсацію на покращення житлових умов. Загальна сума виділених їм коштів становить понад 4,5 мільйони гривень.

Таку ж компенсацію в сумі трохи більше 1 мільйона гривень отримає один громадянин, який має статус внутрішньо переміщеної особи. Він також брав безпосередню участь в АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Таке рішення ухвалили на засіданні міської комісії з розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО та для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО.

Про це повідомили в прес-службі виконкому Кременчуцької міської ради з посиланням на департамент соціального захисту населення та питань АТО.

Стрічка новин