47 сержантів Військового коледжу отримали дипломи молодшого спеціаліста

Випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації навчалися упродовж 2,5 років. На урочисте вручення дипломів завітали почесні гості та рідні.

На стройовому плацу Військового коледжу сержантського складу – 47 сержантів. Це випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Протягом 2,5 років вони навчалися, щоб отримати диплом молодшого спеціаліста.

Сергій Бабич, випускник Військового коледжу 

- Я поставив для себе ціль – навчатися якомога краще для того, щоб я в майбутньому міг захистити якомога більше людей, і завдяки мені були як можна менші втрати людей при бойових діях. Я планую піти служити до 3-го окремого полку спеціального призначення ім.С. Хороброго, а звідти йти навчатися до ХНУ Повітряних Сил ім.І.Кожедуба.

Анжела Кроленко, випускниця Військового коледжу

- Найцікавіші моменти – це, мабуть, польові виходи, тому що ми там згуртовано, злагоджено працювали, всі старалис,я і це загалом загартовує дуже сильно. Ми стаємо командою, яка потрібна в українській армії.

Для підготовки молодших спеціалістів у Військовому коледжі є всі умови та нова техніка, що використовують у Збройних силах.

Андрій Назаренко, заступник начальника Військового коледжу сержантського складу 

- Ми готуємо сержантів за напрямками підготовки – це комп’ютерні науки та телекомунікації радіотехніки. На сьогоднішній день – це уже у нас сьомий випуск. На сьогоднішній день десь на 905 викладачі – це учасники бойових дій, які були в АТО.

Випускники Військового коледжу служать не лише у військах зв'язку, а й в інших видах Збройних сил України. Привітала свого сина із отриманням диплому мама сержанта Інна Бабич.

Інна Бабич, мама випускника Військового коледжу

- Саме більше хочеться, щоб скоріше закінчився цей конфлікт, і щоб наші діти працювали в мирній Україні. Захищали мир, а не відстоювали його.

47 сержантів отримали дипломи молодшого спеціаліста. Вісім з них –  з відзнакою.

Стрічка новин