В Центрі сучасного мистецтва технічного університету відкрилась виставка «ШЛЯХ»

На ній представлені роботи студентів, які демонструвалися на міжнародній виставці в Пекіні. Як картини потрапили до східної країни – дивіться далі в сюжеті.

- Майстри українського бароко. Одна з робіт, яка вразила глядачів на виставці у Пекіні.

Полтава-Пекін-Полтава - такий шлях пройшли чотири картини студентів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка. Роботи стали частиною масштабної міжнародної виставки «Art and Desing» в Пекінському технологічному університеті. 

Тетяна Зіненко, завідуюча кафедрою образотворчого мистецтва ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Наші студенти і викладачі, вони пройшли цей шлях разом із картинами, які представлені на цій виставці. Саме поняття шлях, воно передбачає неперервність. Неперервність поступу нашої архітектурно-художньої освіти у Полтаві.

Після повернення робіт в технічному університеті відкрили тематичну виставку з відповідною назвою «Шлях». Відкрив експозицію ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко. Він зазначив: міжнародне партнерство є пріоритетним для вишу. Тому участь у таких виставках демонструє високий рівень фахової підготовки студентів. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Надзвичайно приємно, що це відрядження і участь у виставці має продовження. Що дійсно, це стало додатковою мотивацією для наших студентів і викладачів - продовжувати працювати над собою.

Володимир Онищенко додав: в цьому році міжнародна виставка «Art and Desing» проходитиме в Польщі. А наступного року її представлять в Україні, а саме - в Полтавському технічному університеті. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Це надзвичайно відповідально, але можливо, тому що рівень фахової підготовки на кафедрі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва високий і вже досягнув світового рівня.

Також під час відкриття ректор нагородив студенту п’ятого курсу Ольгу Петлюх. Дівчина увійшла до трійки кращих архітекторів України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Архітектор-2019».

Ольга Петлюх, студентка ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Це був мій стимул. Я подала заявку, і ще не знала, як буде, що буде, які будуть конкурсні етапи. Проте я хотіла це відчути на собі, цю перемогу і пройдені етапи. Мої викладачі, які 5 років вкладають в мене свої знання, саме це допомогло мені виграти цей конкурс.

Ольга Петлюх як переможець отримала запрошення взяти участь в міжнародній виставці, яка проходитиме в Мілані. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Цілий тиждень наша студентка матиме можливість побачити роботи світового рівня. І це ще підвищить її рівень фахової майстерності. А після повернення будуть проведені зустрічі з іншими студентами та викладачами. І цей досвід, який вона отримає від перебування в місті Мілан, він буде поширений серед інших студентів, щоб і вони мали змогу підвищувати свою фахову майстерність.

А сама виставка «Шлях» триватиме в Центрі сучасного мистецтва ПолтНТУ місяць.

Стрічка новин