Переможців визначено

В ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка підбили підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-члені Малої академії наук України. Хто став кращим молодим науковцем на ІІ етапі? Подробиці в сюжеті.

Три дні тривав ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт учнів-члені Малої академії наук України. Майже 700 учасників змагались за звання кращого науковця Полтавщини. Пройшовши всі завдання, журі визначило переможців. 187 учасників посіло 3-є місце, 111 - друге та 72 школярі - перше. Ольга Дуденко здобула першість у секції журналістика.  

Ольга Дуденко, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України 

- Найбільше мені подобається етап захисту, коли тобі потрібно презентувати всі свої дослідження, які ти виконав. І, звичайно, я налаштована дуже рішуче щодо Всеукраїнського етапу.

Нагороджував переможців президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України та ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко. Під час виступу він зазначив: рівень підготовки школярів значно зріс. 

Володимир Онищенко, президент Полтавського територіального відділення МАН України, ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Мені б хотілось відмітити, настільки підвищилась якість і рівень проведення як конкурсу, так і захисту науково-дослідницьких робіт вами, шановні учні. Я більш ніж переконаний, що всіх, хто будуть представляти Полтавщину у Києві на ІІІ етапі, зроблять все для того, щоб ми там посіли не одне перше місце, як в минулому році. А як мінімум десять. Не одне і не десять других місць. І тим самим увійдемо в п’ятірку кращих областей України по роботі як з обдарованою молоддю. І Ви тим самим покажете, що Полтавщина має надзвичайно високий інтелектуальний потенціал.

До нагородження долучилась і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко. 

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Ми маємо нагороджувати переможців, але переможці всі. Перемога, перш за все, над самим собою. Всі учасники, які готувались і брали участь у захисті науково-дослідницьких робіт, отримали вже першу перемогу. Перемогу над самим собою.

Владлен Володавчик з Горішніх Плавнів переміг у секції агрономія. Хлопець розповів про свої враження після конкурсу. 

Владлен Володавчик, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

- Сьогодні в нас закриття. Я дуже вдячний організаторам цього конкурсу. Особливо Полтавському національному технічному університету в особі ректора і президента Полтавського територіального відділення МАН України Онищенку Володимиру Олександровичу за цю гарну атмосферу, творчу працю і чесність і об’єктивність журі.

Переможці ІІ етапу МАН представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському етапі, який пройде в Києві.

Стрічка новин