У Кременчуці не підвищуватимуть вартість проїзду в тролейбусах

У Кременчуці не підвищуватимуть вартість проїзду в тролейбусах

Вартість проїзду в електротранспорті залишатиметься 2 грн.

Вартість проїзду в кременчуцьких тролейбусах не підвищуватимуть. Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міської ради з посиланням на міського голову Віталія Малецького.

Від початку року автопарк комунального підприємства "Кременчуцьке тролейбусне управління" майже повністю оновили. Йдеться про 40 нових сучасних тролейбусів, придбаних за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Вартість квитків за проїзд в електротранспорті становить 2 гривні. Це втричі нижче, ніж вартість проїзду в маршрутних таксі. Тож попит на користування комунальним транспортом серед жителів міста значно виріс.

Окрім того, Віталій Малецький зазначив, що у Кременчуці продовжуватиме діяти механізм відшкодування витрат із міського бюджету за перевезення школярів міським автомобільним транспортом, у тому числі електротранспортом.

Цією програмою соціального спрямування кілька років поспіль користуються учні загальноосвітні закладів, яким на навчання доводиться добиратися маршрутними таксі або тролейбусами.

Стрічка новин