СБУ затримала групу полтавців та сумчан, які крали державну нафту

СБУ затримала групу полтавців та сумчан, які крали державну нафту

Тільки цього року злочинці вже встигли накрасти нафти на 100 тисяч гривень.

Співробітники СБУ спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого займалися розкраданням державної нафти на території регіону. Оперативники спецслужби встановили, що п’ятеро мешканців Полтавської та Сумської областей систематично викрадали нафту з нафтогонів, розташованих в Охтирському районі. 

Зловмисники здійснювали несанкціоновані врізи у нафтопроводи та, використовуючи спеціальне обладнання, перекачували викрадену продукцію в автоцистерни. Потім сировину доставляли на приватні підприємства в інші регіони, де реалізовували комерційним структурам для переробки. За попередніми оцінками, вартість викрадених тільки з початку року нафтопродуктів становить майже сто тисяч гривень.

У ході санкціонованих обшуків за місцями проживання учасників угруповання правоохоронці вилучили засоби зв’язку, підроблені автомобільні номери та знаряддя для незаконних так званих "врізів". У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 185 та ч. 2 ст. 292 Кримінального кодексу України організатору незаконної схеми повідомили про підозру в скоєнні злочину. 

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим фігурантам справи. Триває досудове слідство, інформує прес-служба СБУ.

Стрічка новин