У Лубнах презентували книгу "Обличчя незалежності"

У Лубнах презентували книгу "Обличчя незалежності"

У Лубенській центральній районній бібліотеці ім. В. Малика відбулася презентація книги "Обличчя незалежності" та однойменного короткометражного фільму, який присвячений життєвим історіям борців за українську державність.

Передував цьому проекту конкурс на створення книги, яка сприятиме національно-патріотичному вихованню, оголошений Міністерством молоді і спорту України. З метою його реалізації півроку молоді журналісти збирали матеріали для неї, опитуючи безпосередніх учасників і очевидців подій здобуття української незалежності. Видання складається із збірки з 50 інтерв’ю, яка в хронологічному порядку передає реальні розповіді людей, які не могли лишитися осторонь тогочасних подій.

"Ми зібрали і підготували молодь, яка б могла зробити інтерв’ю з людьми, котрі причетні до здобуття незалежності України, які безпосередньо брали участь у процесах державотворення кінця 80-х початку 90-х років, -зазначили організатори. – Ми маємо думати не лише про матеріальне, що оточує нас, а й про духовне, торкатися знань, зростати повноцінно, виховувати свідоме покоління. Усвідомлюємо й те, що поряд з відомим прізвищами борців за незалежність є менш відомі, але про них теж потрібно говорити, згадувати. Україну здобували не тільки в Києві, а й у інших містах, містечках, повсякчас наближуючи незалежність. Відтепер же ці спогади зафіксовані і мають відображення у книзі".

Директор книгозбірні Валентина Сьомак запевнила, що книга обов’язково знайде своїх читачів, повідомляє газета "Лубенщина".

Стрічка новин