У Полтаві дівчина врятувала життя пенсіонерці

У Полтаві дівчина врятувала життя пенсіонерці

20-річна Анна Гусак побачила бабусю в калюжі, яка не могла рухатися. Тож поспішила на допомогу.

Днями в Полтаві 20-річна курсантка Дніпропетровського університету внутрішніх справ Анна Гусак врятувала пенсіонерку. Наразі у місті дівчина проходить стажування у поліції. Одного дня на Яківцях дівчина почула скавчання біля одного з будинків, а коли поглянула у двір, то побачила бабусю в калюжі, яка не могла рухатися та просила допомоги.

Анна розповідає, що важко було потрапити в подвір’я, адже хвіртка була замкнена, а паркан дуже високий. Крім цього, в дворі були двоє собак. Проте дівчина попри страх зайшла з іншого боку будинку, адже бабуся скаржилася на сильний біль у серці.

Дівчина відтягла жінку від калюжі, а після цього попросила її посміхнутися та підняти руки. Згадала, що розповідали про ознаки інсульту на домедичній підготовці у ВНЗ. 85-річна Валентина Миколаївна не змогла цього зробити і Анна заспокоїла її та викликала швидку. Вона сказала жінці, що є поліцейською та попросила сказати, де ключі, щоб можна було відкрити ворота для медиків. Дівчина довго не могла додзвонитися до рідних, а лише згодом трубку взяла сестра бабусі.

До приїзду медиків курсантка продовжувала "реанімаційні" заходи. Вона з нею розмовляла, розтирала їй ноги і зігрівала ковдрою, яку знайшла в будинку. На щастя, все завершилося добре. Пані Валентину госпіталізували та вчасно надали медичну допомогу. Згодом стало відомо, що жінка пережила мікроінсульт.

Про добру справу 20-річної Анни сповістила сестра бабусі Євгенія Миколаївна, повідомили в поліції Полтавщини.

Стрічка новин