На Полтавщині засудили молодика, який зухвало вбив товариша

Засуджений отримав до 12 років позбавлення волі.

Завдяки прокуратурі Полтавської області до 12 років позбавлення волі засуджено молодика, який зухвало вбив товариша, посварившись з ним через дівчину.

У травні минулого року, 20-річний раніше судимий за грабіж молодик, вживав алкогольні напої разом зі своїм знайомим. У подальшому, між товаришами виник конфлікт через дівчину. Молодик почав наносити потерпілому удари руками та ногами по обличчю, а потім штовхнув останнього в спину від чого той впав на асфальт. Не зупиняючись на цьому, обвинувачений продовжував наносити 35-річному чоловіку численні удари ногами по голові.

Після побиття зловмисник із іншим чоловіком, який з ними вживав алкогольні напої, переніс тіло потерпілого з  місця події та залишив у траві. Після цього молодик знову підійшов до нього та продовжив наносити йому удари ногами по голові та обличчю.

Від закритої черепно-мозкової травми, що супроводжувалась крововиливами під оболонки та в речовину головного мозку, потерпілий помер.

Прокуратура Полтавської області скеровала до суду обвинувальний акт за обвинуваченням зловмисника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Молодика визнали винним. Його засуджено до 12 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію