На Полтавщині засудили молодика, який зухвало вбив товариша

На Полтавщині засудили молодика, який зухвало вбив товариша

Засуджений отримав до 12 років позбавлення волі.

Завдяки прокуратурі Полтавської області до 12 років позбавлення волі засуджено молодика, який зухвало вбив товариша, посварившись з ним через дівчину.

У травні минулого року, 20-річний раніше судимий за грабіж молодик, вживав алкогольні напої разом зі своїм знайомим. У подальшому, між товаришами виник конфлікт через дівчину. Молодик почав наносити потерпілому удари руками та ногами по обличчю, а потім штовхнув останнього в спину від чого той впав на асфальт. Не зупиняючись на цьому, обвинувачений продовжував наносити 35-річному чоловіку численні удари ногами по голові.

Після побиття зловмисник із іншим чоловіком, який з ними вживав алкогольні напої, переніс тіло потерпілого з  місця події та залишив у траві. Після цього молодик знову підійшов до нього та продовжив наносити йому удари ногами по голові та обличчю.

Від закритої черепно-мозкової травми, що супроводжувалась крововиливами під оболонки та в речовину головного мозку, потерпілий помер.

Прокуратура Полтавської області скеровала до суду обвинувальний акт за обвинуваченням зловмисника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Молодика визнали винним. Його засуджено до 12 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин