«Rep.Res.» – таку назву отримав другий форум студентського самоврядування

Його учасниками стали представники всіх вишів міста. Розглядали на форумі основні проблеми студентства та шлях їх подолання

Студентка 3-ого курсу технічного університету Ольга Шапочка прийшла на форум студентського самоврядування. Дівчина хоче поспілкуватись з колегами та отримати нову інформацію. 

Ольга Шапочка, студентка ПолтНТУ ім.Юрія Кондратюка

- Всі, хто сьогодні зібрався, мають великий багаж знань щодо розвитку науки, розвитку особистості, самомотивації. Думаю, що нам буде якими думками поділитись одним з одним. І дуже хотілось сьогодні почути нові думки від інших представників, інших учасників.

«Rep.Res.» – це форум, на якому студенти обговорюють основні проблеми, з якими вони зіштовхуються під час навчання. Відбувалась робота у 4-х секціях: «Наука», «Волонтерство», «Право» та «Селфменеджмент». 

Олена Бабенко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Студенти діляться на 4 групи за інтересами. Розходяться по 4-х аудиторіях. Проте, фішка нашого заходу в тому, що один лектор в одній аудиторії виступатиме зі своєю лекцією 4 рази, але для різних 4-х груп. Спікер говорить, чому його цікавить ця тема. Він висловлює свою персональну точку зору. Експерт говорить з наукової точки зору. І модератор модерує.

Майбутній юрист Ярослав Галєєв на форумі виступає в голі лектора у секції «Право». Під час свого виступу він розповідатиме про психологічний комфорт студентів в процесі навчання. 

Ярослав Галєєв, студент Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Ярослава Мудрого 

- Ми забуваємо налагодити стосунки всередині групи чи колективу. І виходить ситуація, коли виходиш з навчального закладу. І в тебе йде повне психологічне вигорання. І в тебе потім немає ніякої ініціативи, немає ніякого бажання працювати за власною професією, хоча ти її здобув. Така проблема є, і це психологічне вигорання – це, напевно, найбільша проблема, з якою зіштовхуються студенти.

Вислухавши всі 4 секції, студенти розроблять проекти, які в подальшому реалізують.

Стрічка новин