«Полтавагаз збут» хочуть націоналізувати

У Києві відбулося чергове засідання погоджувальної ради. Народні обранці розглянули низку питань організаційної роботи Верховної Ради

Андрій Парубій надав слово для виступу керівникам депутатських фракцій і груп та головам комітетів. Зокрема, Сергій Каплін, нардеп з Полтавщини,  у своєму виступі звернув увагу на проблему у селі Кошманівка Машівського району Полтавської області. Нагадаємо, там вже місяць будинок культури та спортивна зала – без тепла. Газ відключило підприємство «Полтавагаз збут» 

Сергій Каплін, народний депутат України

- Лелюк купив цю компанію на награбовані кошти, коли працював керівником Держрезерва. Коли був пік розграбування всіх Державних резервів нашої країни. Я вимагаю реакції від правоохоронних органів з цього приводу, голови обласної державної адміністрації Полтавської області та особисто Прем’єра.

Сергій Каплін повідомив: разом з нардепом Артемом Вітком вони зареєстрували законопроект про націоналізацію «Полтавагаз збут» та повернення її у власність громади.

Сергій Каплін, народний депутат України 

- Ми разом з депутатом Вітко, моєю довіреною особою як кандидата в Президенти України, об’єднуємо зусилля. Будемо жорстко та безкомпромісно боротися проти цієї газової мафії і проти Лелюка персонально. Нами направлено звернення до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, звернення до інших антикорупційних органів, щоб були розслідувані будь-які можливі зловживання під час виконання ним службових обов’язків керівника Держрезерву.

Стрічка новин