За перший рік роботи при владі прозвітував на прес-конференції перший заступник голови облдержадміністрації Іван Близнюк

Серед головних надбань він називає підтримку потенціалу області у туристичній сфері, яка, на його думку, поки що не набула широкого визнання.

Позитивний розвиток спостерігається майже в усіх сферах промисловості, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Близнюк. Зараз Полтавщина посідає 5-те місце по розвитку сільскогосподарської галузі та 4-те – по промисловому потенціалу після Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Особливу увагу, наголошує Іван Близнюк, у нинішньому році приділяли розвитку культури.

Говорив перший заступник голови облдержадміністрації і про проблеми. Головною, на його думку, є низький розвиток туристичної галузі. Адже з приходом іноземних туристів, переконаний Іван Близнюк, збільшаться надходження до економіки регіону. Певні кроки в цьому напрямку уже зроблено. Так, наголошує Іван Близнюк, одне з найбільших досягнень – це проведення чемпіонату Європи з мотоболу у селі Вишняки Хорольського району.

Стрічка новин