Казка для матусь

Благодійна організація імені Каті Попової «Капітошка» влаштувала fashion-акцію. Її учасницями стали мами, які виховують діток з діагнозом ДЦП та іншими вадами здоров’я. В які образи перевтілилися жінки, знає Ірина Щербак.

- Це – мій син Нікіта. Йому 5 років. Не дивлячись на хворобу, він – дуже життєрадісна дитина.

Вікторія Басовська – мама хворого на ДЦП хлопчика Нікіти. Жінка вперше позує перед об’єктивом фотокамери. 

Професійний макіяж, вишуканий одяг та зачіска – рідкість для Вікторії Басовської. Адже основний свій час вона проводить разом зі своїм сином. 

Вікторія Басовська, учасниця акції

- Ми з мамочками всі дуже задоволені. Насправді, це дуже класно, круто. Нас відірвали від буденності, нафарбували, зробили зачіску. В кругообігу постійних лікарень, санаторіїв не завжди можливо вирватись поспілкуватись з мамами, навести якусь красу. Зазвичай, біжиш на цей масаж з хвостиком ненафарбована. А тут такий подарунок… Взагалі супер.

Попередньо жінкам обрали сукні, створили макіяж та зачіски. Таку fashion-акцію для мам, які виховують діток з вадами здоров’я, організувала благодійна організація імені Каті Попової «Капітошка».

Леся Різник, голова правління БО ім.Каті Попової «Капітошка»

- Наша організація неодноразово допомагала таким родинам збирати кошти на лікування та курси реабілітації. І ми бачили, як цим родинам морально тяжко. Особливо мама, тому що весь свій час вони присвячують вихованню діток. Ми хотіли подарувати їм такий день, коли вони зможуть відчути себе справжніми красунями.

І поки одна мамочка позує, інші з цікавістю спостерігають за процесом. Інна Пономаренко вже робила фотосесії разом із сім’єю. Проте, говорить, хвилювання є. 

Інна Пономаренко, учасниця акції

- Не боюсь, але все одно трішки почуваюсь ніяково. Адже це для мене щось нове і хочеться, щоб воно вийшло добре. Тому трішки хвилююсь. Загалом хочеться спробувати себе в ролі моделі.

Стрічка новин