Сьогодні День ангела святкують Світлани

Сьогодні День ангела святкують Світлани

Сьогодні, 26 лютого, відзначається день Світлани. Зі старослов'янської мови Світлана означає "світла, чиста". 

Ім'я Світлана з'явилося не так давно і, можливо, є калькою грецького імені Фотинія, яке дослівно перекладається як Світло. За гороскопом Світлана має складний і суперечливий характер. Вона має завищену самооцінку, активна людина, яка любить командувати й бездумно робити вчинки. Однак при всьому при цьому Світлана залишається доброю і безкорисливою, готовою допомогти нужденному. Світлана - дуже гарне, світле ім'я, і дуже багато його власниць виправдовують його своїм легким, веселим характером. Найчастіше це люди світлі й добрі. 

Коли святкують іменини Світлани? За новим церковним календарем, іменини у Світлани відзначають 26 лютого, а по-старому 13 лютого. У цей день свої іменини відзначають всі дівчата з даним ім'ям. Це також день пам'яті Світлани Палестинської, яка жила в 5 столітті. У прагненні присвятити себе Богу, вона усамітнилася від людей на 6 років. Ці роки вона провела в безперестанній молитві й суворому пості. За цей час вона досягла найвищого духовного рівня і нічого її більше не турбувало: ні голод, ні холод, ні нужда. Подивившись на православний календар, можна помітити ім'я Фотинія. Раніше дівчат називали саме так. У момент хрещення дівчатка отримували такі імена.

Світлани дуже яскраві і активні. Вони прагнуть завжди і всюди встигати. При цьому вони намагаються не заглиблюватися в конкретику і керуються глобальної інформацією. Дуже важливим для Світлани є оточення. Правильний підхід у вихованні та сприятливе середовище будуть мотивувати її до нових досягнень. Якщо це не забезпечити, Світлани легко піддаються будь-якому негативному впливу.

У сімейному житті Світлани дуже турботливі дружини і мами. Вони вміють бути дипломатичними, тому підтримують хороші відносини з усіма родичами. Часто жінки з цим ім’ям перебільшують свої здібності і можливості. Вони люблять бути кокетками і привертати увагу оточуючих їх чоловіків.

Світлана може працювати в багатьох сферах. Завдяки своєму характеру, вмінню маніпулювати людьми, часто вона легко рухається по кар’єрних сходах, буває прекрасним керівником. При цьому з легкістю може змінити роботу при необхідності.

У характеристиці імені Світлана зазначається, що щастя дівчини з таким ім’ям у більшості випадків залежить від неї самої. Вона не вийде заміж, якщо не впевнена в почуттях свого обранця і, головне, якщо вважає його недостойним.

Стрічка новин