Сьогодні День ангела святкують Світлани

Сьогодні, 26 лютого, відзначається день Світлани. Зі старослов'янської мови Світлана означає "світла, чиста". 

Ім'я Світлана з'явилося не так давно і, можливо, є калькою грецького імені Фотинія, яке дослівно перекладається як Світло. За гороскопом Світлана має складний і суперечливий характер. Вона має завищену самооцінку, активна людина, яка любить командувати й бездумно робити вчинки. Однак при всьому при цьому Світлана залишається доброю і безкорисливою, готовою допомогти нужденному. Світлана - дуже гарне, світле ім'я, і дуже багато його власниць виправдовують його своїм легким, веселим характером. Найчастіше це люди світлі й добрі. 

Коли святкують іменини Світлани? За новим церковним календарем, іменини у Світлани відзначають 26 лютого, а по-старому 13 лютого. У цей день свої іменини відзначають всі дівчата з даним ім'ям. Це також день пам'яті Світлани Палестинської, яка жила в 5 столітті. У прагненні присвятити себе Богу, вона усамітнилася від людей на 6 років. Ці роки вона провела в безперестанній молитві й суворому пості. За цей час вона досягла найвищого духовного рівня і нічого її більше не турбувало: ні голод, ні холод, ні нужда. Подивившись на православний календар, можна помітити ім'я Фотинія. Раніше дівчат називали саме так. У момент хрещення дівчатка отримували такі імена.

Світлани дуже яскраві і активні. Вони прагнуть завжди і всюди встигати. При цьому вони намагаються не заглиблюватися в конкретику і керуються глобальної інформацією. Дуже важливим для Світлани є оточення. Правильний підхід у вихованні та сприятливе середовище будуть мотивувати її до нових досягнень. Якщо це не забезпечити, Світлани легко піддаються будь-якому негативному впливу.

У сімейному житті Світлани дуже турботливі дружини і мами. Вони вміють бути дипломатичними, тому підтримують хороші відносини з усіма родичами. Часто жінки з цим ім’ям перебільшують свої здібності і можливості. Вони люблять бути кокетками і привертати увагу оточуючих їх чоловіків.

Світлана може працювати в багатьох сферах. Завдяки своєму характеру, вмінню маніпулювати людьми, часто вона легко рухається по кар’єрних сходах, буває прекрасним керівником. При цьому з легкістю може змінити роботу при необхідності.

У характеристиці імені Світлана зазначається, що щастя дівчини з таким ім’ям у більшості випадків залежить від неї самої. Вона не вийде заміж, якщо не впевнена в почуттях свого обранця і, головне, якщо вважає його недостойним.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію