Нові метод та підхід

У дев’яти перших класах Щербанівської громади працюють за програмою Нової української школи. Що змінилося після реформи у Тростянецькому НВК - знає Лідія Ритченко.

Це перший клас Тростянецького НВК. Тут навчається 11 дітей за новою освітньою програмою. Клас облаштували таким чином, щоб дітям було зручно. Обладнання сучасне, як і підхід вчителя до роботи.

Ольга Сіровська, вчитель 1-го класу Тростянецького НВК

- Програма і інтеграція предметів – це дуже добре. Дитина пізнає світ в цілому і це їм цікавіше, аніж було у старій школі, коли ми на одному зосереджувалися предметі, а тоді переходили на інший, і дітям не було так цікаво.

Нова українська школа дає учням не тільки знання, як це відбувається нині, а й вміння застосовувати їх у житті. Наприклад, ось цей куточок поділений на сім зон. Кожна з них до помагає школярам пізнавати світ.

Ольга Сіровська, вчитель 1-го класу Тростянецького НВК

- Зона матеріалів, де у боксах у нас знаходяться матеріали з математики, з навчання грамоти. Там у нас осередок творчості.

Щотижня у цьому першому класі змінюють розташування парт.

Марина Кревсун, першокласниця

- Сидіти мені подобається в колі.

- А чому в колі?

- Тому що ми постійно можемо своєму другові щось сказати і підсказати. І він може підсказати.

Ще вісім перших класів Щербанівської ОТГ працюють по-новому.

Ігор Процик, голова Щербанівської сільської ОТГ

- Ми створили програму і прийняли на сесії «Дай руку першокласнику». Минулого року були дев’ять перших класів, вони обладнані фактично з нуля, що парти, що дошки, що екрани.

За словами директора Тростянецького НВК Наталії Драч, навчальному закладу не вистачає парт, шаф та проекторів. З цією проблемою звернулися до Щербанівської ОТГ. Нині це питання вирішують.

Стрічка новин