Чоловікові, який знімав порнографію з неповнолітніми, повідомили про підозру

Чоловікові, який знімав порнографію з неповнолітніми, повідомили про підозру

50-річний киянин під виглядом професійного фотографа залучав неповнолітніх дівчат до зйомок у порнографії. Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області повідомили про підозру 50-річному киянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 301 (виготовлення та зберігання з метою розповсюдження зображень та відеопродукції, що містять дитячу порнографію, з примушуванням неповнолітньої особи до участі у створенні таких творів, вчиненими повторно) КК України.

Нагадаємо, під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що чоловік, починаючи з 2016 року, під виглядом професійного фотографа, входив у довірливі відносини із малолітніми та неповнолітніми дівчатами, а потім схиляв їх до зйомок порнографічного характеру.  У подальшому, вказану незаконну продукцію зловмисник продавав через мережу Інтернет. На даний час встановлено 5 неповнолітніх потерпілих та 1 малолітня.

За результатами проведення обшуків у фігурантів кримінального провадження виявили та вилучили 6 підручників з неврології раннього дитячого віку, підліткової психіатрії, поведінки підлітків, 15 фотоплівок, фотокамера, платіжки про перерахування організатору дитячої порностудії грошових коштів у сумі 1300 доларів США від громадянина Перу, 5 банківських карток, мобільні телефони, 2 освітлюючі пристрої, зовнішній накопичувач із фото- та відеоматеріалами.

Вилучену під час обшуків техніку та предмети передали для подальшого призначення необхідних експертиз.

Встановлюють дані малолітніх та неповнолітніх дітей, яких піддавали сексуальній експлуатації. Досудове розслідування триває. Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років, повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин