У Машівку з річним звітом завітав народний депутат України Артем Вітко

Мешканці селища поділились з ним найактуальнішими проблемами, та разом з нардепом шукали шляхи їх вирішення. Такому спілкуванню намагались завадити представники газової служби.

До Машівки з робочим візитом приїхав народний депутат України Артем Вітко. Він мав на меті поспілкуватись з земляками та прозвітувати їм про результати своєї роботи за рік. Проте, цей захід ледь не зірвали представники ПАТ «Полтавагаз». 

- Представники олігархату, які нараховують вам за технічне обслуговування. Ось безсовісні що роблять. Але друзі, хіба ми їх боїмося? Що, дайте слово? Збирай сам людей. Боїмося цих подонків, чи ні?

У залі знаходився представник ПАТ «Полтавагаз» Юрій Сидорчук. Саме він першого лютого брав участь у відключенні газу в Кошманівському будинку культури. Тоді 70 школярів залишились без тепла. Газ не підключений й досі.  

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні ми бачимо, що газові олігархи кидають на війну зі мною та з простими людьми все більше і більше сил. Сьогодні ми бачили їхні обличчя, коли вони намагалися перекрикувати мене, але я їх поставив на місце. І я в жодному разі жодного олігарха не боюсь.

- По-перше, це люди, а по-друге, потім вже керівництво, начальники, посади і решта.

Артем Вітко з представниками ПАТ «Полтавагаз» домовлятись відмовився. За його словами, так цю ситуацію він не залише.  

- Дивіться, включайте газ, і я готовий розмовляти.

Люди ж у цій ситуації – повністю на боці Артема Вітка.

Ірина Мельничук, мешканка с. Кошманівка Машівського району 

- Дивимось, це не для галочки в нього все, а йде від серця, щиро. Будемо сподіватися, а на кого ж ще сподіватися?

Стрічка новин