Нардеп Артем Вітко – "газовикам": "Підключіть тепло дітям – тоді будемо розмовляти"

Нардеп Артем Вітко – "газовикам": "Підключіть тепло дітям – тоді будемо розмовляти"

У минулі вихідні народний обранець звітував про свою роботу у Верховній Раді перед мешканцями Машівського і Новосанжарського районів. Таким чином він завершив великий тур звітів рідною Полтавщиною, який проводив в останні кілька тижнів. До цього нардеп побував у Чутовому, Карлівці, Козельщині та Кобеляках.

"Газовики" намагалися зірвати зустріч у Машівці

Однією із головних порушених тем була газова. Нагадаємо, Артем Вітко послідовно виступає за те, щоб полтавці користувалися газом власного видобутку за пільговими цінами і оголосив "війну" газовим олігархам, котрі залишають дітей без тепла. Зокрема, він був свідком і намагався запобігти відключенню тепла у Кошманівському будинку культури. Усім небайдужим полтавцям Артем Вітко запропонував приєднатися до своєї ініціативи та повідомити про додаткові факти свавілля "газовиків" на телефонний номер 068 703 63 66.

Під час спілкування нардепа із машівчанами у залі були й представники газової служби. У деякий момент вони навіть намагалися перевести зустріч у своє русло, вигукуючи з місця та перебиваючи виступаючого. Втім, народний депутат рішуче зупинив ці спроби. "Підключіть спочатку тепло дітям, які займаються у гуртках і спортивних секціях Кошманівського будинку культури. І тільки тоді у нас із вами може бути якась розмова", – такою була відповідь Артема Вітка "газовикам". Його підтримали й присутні в залі машівчани.

– Я більше тридцяти років пропрацювала у сфері теплопостачання, – говорить оператор котельні Кошманівського будинку культури Ірина Мельничук. – І з такою ситуацією зіткнулася вперше. Навіть, коли не було чим платити за газ, його нам не відключали. Обов’язково домовлялися. Нині ж газовики присікуються геть до всього: то труба непофарбована, то якоїсь угоди не вистачає. Зараз діти, кому не можна припиняти спортивних тренувань, змушені їздити до Полтави. Конфлікт до цього часу не вирішено. Але до нього активно підключився народний депутат. Тож, сподіваємося, що незабаром все-таки будемо із теплом.

Виконав усе, що обіцяв

І в Машівці, і у Нових Санжар люди ставили чимало запитань народному депутату, які стосувалися багатьох сфер життя, а насамперед – соціальної.

– У нас у селі шість атовців, яким не було виділено землі, – говорить мешканка села Шедієве Ганна Ходак, у якої два сини, Олександр і Віктор, загинули на Донбасі. – Вважалося, що у нас у сільській раді не має земель запасу. Коли звернулися до Артема Вітка, то він це питання для нас вирішив. Допомагає словом і ділом. Сам пройшов війну, не забуває побратимів, дбає про людей.

– Зверталися до Артема Вітка за допомогою – і він відразу відгукнувся, – каже директор Стовбинодолинського НВК Андрій Коломоєць. – Подарував для школи принтер та музичне обладнання. Виконав усе, що обіцяв. Обов’язково підтримуватимемо його ініціативи.

– Це – справедливий й чесний чоловік, – переконує пенсіонер Володимир Гречко. – Живе для інших. Було б більше таких людей у Верховній Раді – у країні і порядку стало б більше.

– Приїжджав до нас у Лелюхівку, – приєднується до розмови Тетяна Хабло. – Молода, порядна людина. Воював в АТО, як і мій чоловік. Таким я довіряю. Вважаю, зможе повноцінно захистити наші інтереси. Він уміє слухати і допомагати.

Проблеми слід вирішувати, а не замовчувати

– Вдячний усім присутнім за конструктивні ідеї та важливу інформацію. Я почув те, що ви хотіли мені сказати, – наголошував народний депутат України Артем Вітко. – Як народний захисник робитиму усе, що в моїх силах. Наболілі проблеми потрібно вирішувати, а не замовчувати їх. Спільними зусиллями зробимо рідний край успішним. Я завершую великий тур звітів рідною Полтавщиною. Але це й початок наших нових зустрічей, вже з конкретних питань, які ми обговорювали на місцях.

Найближчим часом у Машівці та Нових Санжарах планують відкрити правові приймальні, де можна буде отримати конкретну допомогу. У фойє будинків культури, де проходили зустріч, презентували й фотовиставку, приурочену діяльності народного депутата України Артема Вітка за звітний період. А святковий концерт присутнім подарував відомий полтавський гурт LIVEDRUMS "Живі барабани".

Стрічка новин